Неперевершені зачіски, яскраві сукні і щирі посмішки – у переддень 8 Березня районний Будинок культури сяяв від чарівності представниць прекрасної статі, а чоловіки, без перебільшення, «втрачали розум» від захоплення.

Уперше за сприяння районної ради та райдержадміністрації у Мені пройшов районний конкурс «Жінка року». Його лауреатки – жінки-лікарі, вчителі, бізнесмени, працівниці органів місцевого самоврядування, держслужби, соціальної та культурної сфер, сільського господарства, спортсменки, волонтерки.

Протягом двох годин конкурсу глядачі вшановували учасниць, прекрасним винуватицям свята вручали пам’ятні нагороди – грамоти, статуетки, квіти і, звісно, дарували музичні вітання у виконанні місцевих артистів.

У глядацькій залі знаходився і голова районної ради Олександр Мисник. Він теж привітав жінок Менщини зі святом весни і краси.

– Наш край завжди славився жінками-трудівницями, які своєю працею роблять значний внесок в економічний та соціально-культурний розвиток району, – зазначив Олександр  Мисник. – Я бажаю усім вам не втрачати оптимізму, мати сили на гарні справи, бути коханими і щасливими.

Олександр Петрович  виконав ще одну важливу місію. Диплом лауреата конкурсу «Жінка року» у номінації «Місцеве самоврядування» голова райради вручив своїй колезі Катерині Фесюн, депутату районної ради.


Катерина Олександрівна – легендарна жінка. Під час її роботи на посаді Бірківського сільського голови село першим у районі відкрило дитсадок «Сонечко», у Бірківці зробили вуличне освітлення, відремонтували амбулаторію, село було газифіковане. Катерина Фесюн – віддана своїй справі жінка.

Разом із пані Катериною відзнаки конкурсу «Жінка року» отримали ще десять представниць прекрасної статі. До речі, лауреаток обирали шляхом таємного голосування у колективах, де вони працюють.

Символічне вітання з нагоди свята перед початком концерту отримали усі жінки, які були присутні у залі – додому кожна пішла з квіткою.

У Макошине – золоті жінки

Весна у селищі настільки гріє чоловічі серця, що вони не стримують емоцій і засипають макошинських жінок безліччю цілком заслужених компліментів. І, звісно, чоловіки не минають жодного приводу, аби похвалити жіноцтво – чарівну окрасу селища. Тож на честь жінок у Будинку культури організували концерт із запальними танцями і душевними піснями.

Цьогоріч вітання макошинським жінкам адресували керівники району – голова райдержадміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник. Олександр Петрович, зокрема, побажав жінкам мирного неба, міцного здоров’я, весни в душі, тепла і затишку в оселі, щастя та гармонії.


Але яке ж свято без подарунків? І тут варто зауважити, що на Менщині з 2016 року діє районна програма культурно-мистецьких заходів та забезпечення розвитку творчих колективів. Чимало з них добре знані серед шанувальників мистецтва. Олександр Мисник вручив грошовий сертифікат цирковому колективу «Юність», який є традиційним учасником усіх концертів і фестивалів, що проходять у районі.

Макошинські жінки отримали від районної ради почесні грамоти.

У Синявці«наспівали» на ноутбук

У Синявці запальні солістки сільського жіночого ансамблю «Горлиця» переспівали відомий на всю Україну гурт «Лісапетний батальйон». За вечір вони виконали з десяток пісень і добряче розважили публіку. Та це не всі подарунки для жінок, адже на святі були і сюрпризи.

Під час вітального слова голова районної ради Олександр Мисник покликав на сцену виконуючу обов’язки завідувача місцевої амбулаторії Валентину Курлову і вручив їй ноутбук – саме про такий подарунок вже давно мріяли працівниці медичного закладу.

– Нарешті ми дочекалися, – розповідає Валентина Курлова. – Ми то в школу бігали, щоб надрукувати документ, то у сільську раду, але тепер маємо власний ноутбук. Дякуємо!

Свято з присмаком війни

У Бірківці проживають дев’ять військовослужбовців, які воювали на сході країни. Двоє хлопців ще до цього часу перебувають на передовій. Їхній героїчний подвиг згадували під час святкування 8 Березня, адже у залі сільського Будинку культури були їхні дружини, мами і бабусі.Учитель-пенсіонер Валентина Спицька – бабуся двох військовослужбовців, які, на щастя, вже повернулися з війни розповідає:

– Ми з невісткою щоранку стояли перед іконами і молилися. Меншому онуку летіла у скроню куля, але застрягла у шоломі. Це ми його врятували. Сьогоднішнє свято – доказ того, що жінка – це берегиня людського життя.

Цілий оберемок троянд для бірківських жінок привезли голова районної ради Олександр Мисник та голова РДА Валерій Щукін. В урочистій обстановці кожній мамі, дружині та бабусі, які чекають, або вже дочекалися з війни своїх хлопців, вручили квітку.

Хай будуть сльози лише від щастя

В Осьмаках концерт для жінок організувала завідувач сільського Будинку культури Надія Курницька. З нагоди жіночого свята Надія Петрівна об’єднала і школярів, і місцевих вокалістів.

Під час виступів сільських артистів, у глядацькій залі був і сміх, і сльози, бо зі сцени звучали жартівливі вірші, гуморески, а також тужливі пісні, а тому час від часу жіночки, які прийшли на святковий концерт, витирали хустками сльози.


Зі святом 8 Березня прекрасну половину громади Осьмаків привітав голова районної ради Олександр Мисник. Співочому колективу він подарував квіти, а усім присутнім жінкам побажав якщо і плакати, то лише від щастя.

Коментарі закриті.