Як повідомили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів Головного управління ДФС у Чернігівській області, з початку року органами ДФС області надано 53,8 тисячі адміністративних послуг платникам податків, у тому числі 42,3 тисячі послуг – через Центри обслуговування платників.

Найбільш затребуваною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 26,4 тисячі осіб.

Також за 8 місяців поточного року Центрами обслуговування платників було надано й інші послуги, а саме: реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 8,9 тисячі послуг, надання витягу з реєстру платника єдиного податку – 2,9 тисячі, реєстрація розрахункових книжок – 2,7 тисячі, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби, – 2,4 тисячі, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 2,2 тисячі.

Відвідувачі Центрів обслуговування платників, які зверталися з метою отримання адміністративних, інформаційних послуг, подання звітності та за консультаціями, дали позитивну оцінку роботі Центрів, а також підтвердили оперативність реагування податківців на зауваження та пропозиції.

Загалом громадяни залишили 6,3 тисячі позитивних відповідей на поставлені питання. Респонденти задоволені роботою електронних сервісів ДФС, наявністю зручних засобів для комунікації та графіком роботи.

Коментарі закриті.