Випускні урочистості на Менщині відбулися цьогоріч дещо екстремально, бо на голови випускників та гостей свята раз-по-раз сипала злива. Сюрпризом для випускників Мени, Макошине та Синявки став візит нардепа Олега Ляшка.

Випускникам міської школи імені Т.Г.Шевченка довелося Parajumpers Jacka Dam йти до Будинку культури під парасолями, бо як тільки урочиста процесія рушила з місця небо сипонуло дощем.

– То на щастя, – констатував нардеп і теж став у колону.

У залі Будинку культури Олег Валерійович сів серед учителів та батьків і заходився ставити на своїх світлинах автографи для випускників. Окрім того, усі 56 випускників школи отримали від нього годинники, коробки цукерок та візитки з номерами телефонів та електронною адресою нардепа.

– Якщо колись у вашому житті раптом станеться так, що потрібна буде допомога, то звертайтеся до мене, – запросив зі сцени Олег Ляшко. – А годинники вам для того, щоб відраховувати щасливі роки у вашому дорослому житті, яке сьогодні починається. Вірте у Бога, згадуйте, чому вас навчили учителі,Parajumpers Jacka Herr пам’ятайте рідну школу. А головне – любіть і цінуйте своїх батьків, бо вони присвятили своє життя вам. Приїжджайте до них, дзвоніть. І дзвоніть щодня! Коли у моєї мами нещодавно трапився інсульт, то лікар сказав, що найкращими ліками для неї буде моя увага. І я не просто телефоную їй щодня, я телефоную двічі на день – і мама моя одужує.

На цій фразі голос нардепа затремтів, на якусь мить виникла пауза.

Того вечора лідер Радикальної партій побував ще на двох випускних урочистостях. У Макошине, чекаючи святкову колону, він спілкувався з жителями селища, розпитував новини, потискав руки чоловікам, жартував із жіночками, бавився з дітьми. Люди підходили, ділилися проблемами. Для шкільної їдальні пообіцяв подарувати електром’ясорубку.

– Головне, щоб м’ясо було, – зауважив із посмішкою.

Олег Ляшко особисто вручив усім 25-м випускникам селищної школи подарунки, а золоту медалістку Марину Білець розцілував.

Вітання та подарунки від депутата отримали також 13 синявських випускників. Окрім того, їм та директору школи Надії Коваленко вручили футболки. А ще Олег Ляшко дав для школи дві тисячі гривень на придбання фарби і пообіцяв посприяти з ремонтом даху шкільної їдальні. На початку ж нового навчального року збирається привезти до навчального закладу мультимедійний проектор.

Аж опівночі завершився візит нардепа на Менщину. Привітавши випускників, він ще навідав хвору пенсіонерку Зою Федорівну Углицьку. Бабуся має за плечима більше 80 років, живе самотньо. А зараз її обсіли хвороби, тож село гуртом допомагає жінці. Від депутата вона отримала гостинці та триста гривень.

Коментарі закриті.