Про завдання на наступний навчальний рік у сфері загальної середньої та дошкільної освіти йшлося на районній педагогічній конференції, яка відбулася у райцентрі позаминулої п’ятниці. Освітяни також підбили підсумки минулого навчального року.

DSC_1744У новому навчальному році лави педагогів району поповнили 15 молодих спеціалістів. Фото автора.

Зокрема, у виступах присутніх ішлося про те, що вступив в дію Закон України «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти». Відтепер впроваджено 11-річний термін здобуття повної загальної середньої освіти зі збереженням кращих ідей 12-річної школи: профільності навчання, можливості здобуття професійної освіти.

Один зі шляхів поліпшення якості освіти – запровадження профільного навчання у старшій школі. У районі профільне навчання реалізується за кількома напрямками: суспільно-гуманітарний, філологічний, фізико-математичний, природничий та технологічний.

Для учнів сільської місцевості, що проживають за межами пішохідної доступності, забезпечено регулярне безкоштовне підвезення. Усього по району підвозять 214 учнів до 11 шкіл, це становить 91,5% від потреби. Для здійснення організованого підвозу учнів у районі задіяні вісім автобусів.

Пріоритетним напрямком розвитку освіти на 2010 – 2011 навчальний рік залишається рівний доступ до якісної освіти, який забезпечується дошкільними, загальними середніми та позашкільними навчальними закладами.

Коментарі закриті.