У ніч проти суботи, 10 лютого, у Чернігівській області при спробі пограбування одного з банкоматів “Приватбанку” правоохоронці спіймали на гарячому двох грабіжників-хакерів.
Вони намагалися зламати і підключити технологічні пристрої до банкомату, встановленому у приміщенні райлікарні у місті Мена.
Про це повідомляє прес-служба “Приватбанку” із посиланням на СБУ.

Зазначається, що затриманими виявилися 44-річний чоловік та 43-річна жінка – жителі Харківської області. Під час обшуку у зловмисників правоохоронці вилучили техніку та пристрої, що застосовуються для несанкціонованого втручання в роботу банкомату.
Проти затриманих порушено кримінальне провадження. Окрім того, поліція вивчає можливу причетність зловмисників до інших спроб злому банкоматів українських банків.
Джерело: канал 24