У Корюківці 10 лютого відбувся “круглий стіл” за участі представників семи районів майбутнього госпітального округу,  заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Наталі Романової та начальника управління охорони здоров’я ОДА Петра Гармаша.

 

Спочатку відеозвіт, а потім авторський коментар.

Прошу до перегляду:

Після відвідин Корюківки пані Наталя Романова та пан Петро Гармаш заїхали подивитися на Менську лікарню:

Авторська думка:

Автор жодним чином не хоче сказати, що він бажає, щоб центр госпітального округу був у Мені. Коли мова йде про населення семи районів, треба думати і діяти так, щоб було якнайкраще всім мешканцям медичного округу. У всякому випадку, автор добре пам’ятає приступ алергії до сусіднього району, коли редакторка районної газети того району написала про те, що вони планують відтяпати в Мени районний центр, доки в нас “чубляться”.

З точки зору автора, неймовірно важливим фактором для подальшого розвитку є не тільки рівень матеріального забезпечення, а й рівень культури громади, зокрема, відсутність хитрості та прагнення задовольнити власні інтереси за рахунок інших. Це дуже важливо для процесу розвитку, як і те, щоб суспільство дуже негативно реагувало на будь-які спроби поживитися за рахунок загалу.

Автор дуже сподівається, що всі ми будемо діяти на загальне благо і загальний розвиток. В такому випадку всі ми матимемо все притаманне найбільш розвинутим суспільствам світу.

Щодо ж того, де саме буде розміщений в нашому окрузі госпітальний центр, то це питання вирішуватиме медична рада округу, тобто, представники всіх районів а не посадовці в Києві.

 

Коментарі закриті.