Триває підготовка до Всеукраїнського перепису населення. А для цього потрібно навести лад у адресному господарстві, тобто, виготовити номерні знаки та аншлаги з назвами вулиць.

Саме про це йшла мова на першому засіданні новоствореної районної комісії з питань проведення Всеукраїнського перепису населення, котру очолює перший заступник голови РДА Володимир Василенко.
Комісія заслухала доповідь начальника районного управління статистики Олени Таран. Узгодила питання про отримання інформації щодо кількості місць в інституційних установах та установах з рухомим складом населення, а також у закритих об’єктах району.

Наразі офіційно не оголошено, коли ж саме відбудеться перепис населення. Однак реєстраторам (залученим та штатним працівникам райуправління статистики) доведеться обійти усі обійстя, скласти квартальні списки про кількість житлових будинків. У селах цю місію виконають секретарі сільрад.

Уже після попередніх обходів виявилося, що на багатьох будинках немає номерних знаків, нерідко сама нумерація порушена, на деяких вулицях не знайти табличок з назвою (офіційно ці покажчики звуться аншлагами). Тож у місцевих радах потрібно віднайти кошти, аби не фарбою на паркані писати усю цю інформацію, а організовано замовити спеціальні таблички і розмістити їх. У місті за цю справу візьметься спеціальна бригада. З міського бюджету для наведення порядку в адресному господарстві, за попередніми даними, буде витрачено понад 30 тисяч гривень.

Коментарі закриті.