магазинВ Особистих кабінетах споживачів газу Чернігівської області вже доступні березневі квитанції на оплату послуг з газопостачання.

Нова опція «завантажити рахунок» з`явилася в грудні минулого року. Безсумнівно, це зробило сервіс зручнішим, адже дозволяє зареєстрованим споживачам отримати платіжку за газ раніше, не чекаючи на доставку поштою. Людині достатньо лише натиснути кнопку, зберегти і роздрукувати квитанцію. Треба зауважити, що послуга стає доступною після того, як закриється баланс газу і система сформує рахунки за звітний місяць, а це не раніше 10-12-го числа.

На сьогоднішній день в Чернігівській області зареєстровано понад 20 тисяч Особистих кабінетів споживачів газу, загалом по Україні  – понад 690 тисяч. Чернігівщина підключилася до онлайн-сервісу 17 листопада 2015 року. За цей час оператори контакт-центру опрацювали близько 4,5 тисячі звернень споживачів на різноманітні теми. Через онлайн-сервіси проведено понад 2 тис платежів на суму майже 774 тис грн.

Додаткова функція була запроваджена за численними проханнями споживачів газу, які надсилають пропозиції через «книгу відгуків» в своїх кабінетах. Відтепер, якщо з якихось причин квитанція не потрапила до поштової скриньки, споживач може самостійно її роздрукувати.

Нагадаємо, після простої процедури реєстрації, користувачі Особистих кабінетів можуть передати фактичні показання газових лічильників, заплатити онлайн за спожитий газ за допомогою платіжних онлайн-сервісів Ipay або Portmone, переглянути історію розрахунків і поточний баланс, розмір пільги та субсидії. Окрім цього, перевірити на відповідність газові прилади та лічильник, завантажити заяву-приєднання до договору на постачання газу, а також поставити запитання, залишити відгук або пропозицію, записатися на прийом до керівників або спеціалістів, тощо.

 

Детальніше про те, як скористатися сервісом Особистий кабінет та завжди бути в курсі своїх розрахунків за газ можна дізнатися на ПАТ «Чернігівгаз» або ТОВ «Чернігівгаз Збут».

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Patients with absent recording of baseline ectropion severity or post operative functional or anatomic data were excluded

Annals of history show that about quarter of a century ago in 1990 91, during his first tenure as Pakistan’s Prime Minister, Nawaz Sharif had ordered military contingents into Saudi Arabia, after Saddam Hussain had invaded Kuwait with his 545,000 troops.chaussures louboutin Pas Cher

In the 2013 14 financial year, the branch had revenue of $38.toms sale

Gikka of Garamonde, driven into hiding in Farras.michael kors outlet

A four man Coast Guard helicopter crew hoisted Jordan off the German vessel.mulberry bags uk
Throw in junior third baseman Mike Ferrandiz and 6 foot 8 first baseman/pitcher Lance Smith, and Lakewood could be one of the area more interesting teams.cinture gucci
The exceptionally spacious living and dining room with a gas fireplace opens through bi fold doors to a private northeast facing garden with honed bluestone terrace.mulberry bags outlet
toms outlet

Мітки:

Коментарі закриті.