5 серпня в дворику арт майсерні “Carpe diem” пройшов літературний вечір. Захід організували активісти ГО “Гром”, молодіжної ради та Арт платформи, – повідомляє міськрада.

 

У невимушеній атмосфері всі небайдужі ділилися своєю творчістю, тим, що на душі. Багато було патріотизму і лірики, почуттів та переживань.  Твори сучасників і вже іменитих класиків, кожне слово просто в точку, як то кажуть, прямо в серце.

 

Зі своїми віршами виступив Євген Оніщенко, Алла Пономаренко, Катерина Ткаченко. Улюблені рядки зачитали Інна Скляр, Костянтин Остапенко та Вікторія Царенко.  Також Вікторія Царенко зачитала свій власний прозовий твір присвячений загиблому воїну АТО – Максиму Головатому.

 

Не оминула даний захід педагог та надзвичайно творча особистість Ірина Гетьман, яка разом  чоловіком зачитали вірші про те, що не залишає нікого байдужим.

 

У нашому місті дуже талановита молодь, якій є що показати і чим приємно дивувати. Вже планується наступний захід із залученням гостей із сусідніх районів та всіх, хто цінує літературу.