НеволькоПерш ніж говорити про кандидата в народні депутати В’ячеслава Неволька, варто згадати про Юлію Тимошенко, котра багатьом людям відкрила шлях до найвищих політичних щаблів в Україні.

Це і Яценюк та Турчинов, котрі сьогодні очолюють уряд та Верховну Раду, це і Олег Ляшко, котрий був обраний від нашого округу на минулих виборах, і багато інших. Хтось відійшов від Юлії Володимирівни та почав торувати власний шлях, коли вона перебувала в ув’язненні режиму Януковича, хтось пізніше. Неволько залишився.

Звісно, не все, що робила Юлія Володимирівна, можна вважати правильним. Але пристосуванкою до обставин її жодним чином назвати не можна. Мабуть, саме за самостійність її так нелюбили і переслідували Кучма, Ющенко та Янукович. Далеко не кожному дано свідомо відмовитися від втечі за кордон і піти у в’язницю, але не зрадити власних переконань. Думаю, що її вчинки стали прикладом для тих, хто навіть під кулями не відступив перед режимом Януковича на Євромайдані.

Яка Юлія Тимошенко сьогодні? Давайте просто подивимося на неї і на те, як її сприймають люди:

На цих виборах Юлія Володимирівна представила на нашому окрузі В’ячеслава Неволька. Втім, він балотувався від очолюваної нею політичної сили і на минулих виборах.

А тепер, мабуть, варто придивитися і до самого кандидата. На що варто звернути увагу? Автор описав важливі, на його думку, критерії в окремому матеріалі.

Плануючи записати інтерв’ю після концерту, цілеспрямовано сходив наверх і попрохав по закінченню не вимикати на сцені світло. Мабуть, після мене хтось інший замовив художню ілюмінацію… Втім, такі дрібниці не завадили спілкуванню.

Допомога воїнам.

Сподіваюся, викладені відеоматеріали допоможуть виборцям скласти враження про кандидата в народні депутати В’ячеслава Неволька та оцінити те, наскільки він буде корисний нашій державі і нашому округу в разі обрання народним депутатом.

Коментарі закриті.