kradijkaКілька днів тому ми попрощалися з 2013 роком. Було у ньому і світле, і трагічне. Про кримінальні підсумки минулого року розповідає начальник Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області Юрій БІЛИК:

– Минулого року на Менщині скоєно два вбивства. В одному із сіл району чоловік через ревнощі сокирою зарубав односельця. Злочин був розкритий по гарячих слідах, зловмисника затримано менш ніж за добу.

Інший житель району умисно позбавив свого знайомого життя шляхом нанесення йому попередньо заготовленим ножем колотих ран у ділянку серця. У подальшому вбивця заховав знаряддя злочину в одній із будівель свого господарства. Завдяки оперативним діям співробітників карного розшуку цей злочин був розкритий, злочинець затриманий.

У 2013 році на території району було зареєстровано два факти нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, вони розкриті. Також зафіксовано 136 крадіжок (із них не розкрито 52); два грабежі та два розбої – в обох випадках особи злочинців встановлені.

Значна увага приділялася вилученню з незаконного обігу зброї та боєприпасів, таких фактів виявлено дев’ять. Серед вилученого – чотири пристрої для стрільби та боєприпаси до них. Крім того, вилучено п’ять одиниць холодної зброї.

Основним пріоритетом у боротьбі з наркоманією є виявлення продавців наркотиків. Співробітниками карного розшуку протягом року було задокументовано шість фактів збуту наркотичних речовин. Особи, що вчинили дані правопорушення, встановлені, затримані та притягнуті до кримінальної відповідальності. Усі вони засуджені.
Працівники міліції також зосереджують увагу на боротьбі з самогоноварінням.

На профілактичному обліку в Менському РВ УМВС перебувають 320 осіб, із них 118 – раніше судимі, 59 – формально підпадають під адміністративний нагляд, 50 – вчиняють насильство в сім’ї, 19 осіб перебувають під адміністративним наглядом.

Дільничними інспекторами міліції протягом 2013 року до адміністративної відповідальності притягнуто 1347 осіб, на яких складено адміністративні протоколи.

Менські правоохоронці працюють над очищенням лав міліції від співробітників, які допускають порушення дисципліни та законності. Минулого року було звільнено трьох співробітників.

Коментарі закриті.