«І тепер нехай лелеки в Осьмаки несуть діток». ФотоВ Осьмаках після 20-річної перерви знову відкрився дитсадок.

«Капітошка» розташувався в тому ж приміщенні, де і був ще за радянських часів. Зберегти будівлю вдалося, бо фактично вона пустувала лише останній рік, а в попередні там функціонувала початкова школа.

Звичайно ж, і меблі, і все обладнання довелося збирати і купувати заново. Повертали до життя «Капітошку», як кажуть, усім миром: 20 тисяч гривень виділено з районного бюджету, підставили дружнє плече спонсори: сільгоспвиробники «Авангард» і «Агроресурс-2006», підприємці, депутати. В ремонті приміщення, наведенні ладу на прилеглій території допомогли мами.

З 18 діток, які прийшли у дитсадок, 12 – осьмаківських, четверо – лісківських і ще двоє – з Майського. Підвозитимуть усіх шкільні автобуси. Роботу дитсадка забезпечуватиме молодий і завзятий колектив на чолі з Наталією Чичкан.

На свято відкриття закладу зібралися гості: голова Менської райдержадміністрації Олександр Мисник, його заступник Павло Терентієв, заступник голови районної ради Віктор Лях, начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко, сільські голови Осьмаків Тетяна Савченко та Лісок Микола Лавський, представники спонсорів, мами, жителі Осьмаків.

Усі бажали новоствореному закладу успішної роботи, а його вихованцям – щасливого дитинства і мирного неба над головою. Райдержадміністрація подарувала «Капітошці» сучасний телевізор, спонсори – килим в ігрову кімнату, музичний центр, іграшки, солодощі тощо. А учні Лісківської школи підготували концертну програму.

Як зазначив у виступі голова райдержадміністрації Олександр Мисник, такі події, як ця, є справжньою віддушиною в сьогоднішньому неспокійному житті. А ще він наголосив, що на Менщині цьогоріч вдалося відкрити вже два дитячі заклади: трохи раніше у Миколаївці і ось зараз в Осьмаках.

Осьмаківці і лісківчани за проявлену ініціативу мають бути вдячні своїм сільським головам, які не злякалися труднощів і більшість турбот та організаторських функцій взяли на себе. Це ще раз підтверджує: щось значуще можна зробити лише спільними зусиллями влади, бізнесу та громади.

Коментарі закриті.