Громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року №451 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» в районі проходить громадське обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та проведення реформи місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Менська районна державна адміністрація.

Робочою групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено порівняльну таблицю до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», з якою можна ознайомитися за цим ПОСИЛАННЯМ.

Зауваження та пропозиції щодо порівняльної таблиці до проекту Закону України можна надсилати до 20 серпня 2014 року на адресу: 15600, м. Мена, вул. Червона площа, 6, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, е-mail: polit@mena-rayon.gov.ua

Контактна особа: Оліфіренко Валентина Михайлівна, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, тел. (04644) 2-13-70.

Більше матеріалів (Роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні, Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та інші) розміщено на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Коментарі закриті.