Громадська-рада-35 лютого відбулися установчі збори по формуванню третього складу Громадської ради при Менській райдержадміністрації.

Список кандидатів наведено на сайті РДА – всі й були включені до складу Громадської ради. Приємно, що до роботи в Громадській раді долучився і ряд нових членів.

Головою обрано Тетяну Руденко, заступником Сергія Трегубенка, членами Президії Громадської ради: Романа Блецька, Михайла Бурмаку та Валерія Магулу.

Намічено план роботи на найближчий час. На наступне засідання, попередньо заплановане на 19 лютого, виносяться такі питання:

1. Про суспільно-політичну ситуацію в районі.

2. Про перейменування вулиць та встановлення пам’ятної стели на місці пам’ятника Леніну.

3. Про стан доріг міста.

Тепер трохи про те, навіщо викладаються відеозаписи і чому мешканцям району їх варто дивитися. Ми поступово намагаємося перейти від примітивного суспільного устрою, де всім керує вождь (на зразок Путіна), до устрою, при якому люди виробляють певні, корисні всьому суспільству правила взаємовідношень та підтримують їх. Ось цьому і давайте вчитися – хто в складі якоїсь місцевої ради, хто в складі Громадської ради, а хто – переглядаючи діяльність інших і формулюючи свої варіанти пропозицій та дій.

Що потім робити з накопиченими знаннями та ініціативами? Або звертатися до того, чия діяльність вам здається найбільш близькою до вашого бачення і об’єднуватися з ним, або самому долучатися до роботи в Громадській раді чи обиратися до місцевого самоврядування.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.