homratsБудь-які реформи, які відбуваються у суспільстві, завжди сприймаються громадськістю з певною пересторогою та занепокоєнням, викликають суперечки. І будь-яка інформація стосовно реформ у медицині сприймається неоднозначно. Власну позицію з цього приводу висловив головний лікар Менського району, депутат обласної ради Петро Хомрач:

– У передостанньому номері однієї з обласних газет була опублікована інформація про те, що нібито на базі Корюківської райлікарні буде створено госпітальний округ, куди включать і наш район. Але начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Галина Василькова, котра відвідала Менщину під час проведення Троїцького ярмарку, поінформувала, що на сьогоднішній день питання про створення госпітальних округів не стоїть. До того ж абсолютно ніякої інформації стосовно цього вона не давала жодній із газет.

Реформи у медичній сфері розраховані до 2020-го року. Але якби саме сьогодні почався процес створення госпітальних округів, то у Мені він був би створений беззаперечно.

Тож Петро Хомрач запевняє, що жодних підстав для хвилювання жителі Менщини не мають, бо у нашому районі медична допомога буде обов’язково надаватися у повному обсязі.

Коментарі закриті.