Олександр МихайликНачальник обласного Управління УМВС у Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик написав рапорт про звільнення, але продовжує виконувати посадові обов’язки.

Про це вчора, 24 лютого, на прес-конференції повідомив сам Олександр Михайлик, пише ПіК.

За його словами, він звільняється з органів внутрішніх справ за власним бажанням.

«До вирішення міністром питання щодо мого звільнення, а я не сумніваюся, що він це зробить, перебуватиму на робочому місці, буду виконувати свої посадові обов’язки», – заявив Олександр Михайлик.

Також він повідомив, що рапорт про звільнення написав і його заступник, начальник  управління по боротьбі з організованою злочинністю, полковник міліції Олександр Силкін.

«У зв’язку з останніми подіями в країни морально-психологічний клімат у міліцейському колективі наразі дуже складний. Працівники пишуть рапорти про звільнення», – повідомив керівник УМВС.

За його словами, вже зафіксовано два напади на співробітників внутрішніх сил, одного з яких у Чернігові вдарили битою по голові.

«Люди не виконують законні вимоги міліціонерів, провокують їх, зривають погони. Розкривати злочини стало складніше», – заявив Олександр Михайлик.

Крім того, є тенденція до погіршення криміногенної ситуації, хоча кількість тяжкість злочинів в області поки що не зросла.

«Останні події в країні вплинули на всіх. Міліція також зробила висновки. Органи внутрішніх справ треба реформувати. І першим, чим повинна відрізнятися нова влада, – це порядком», – наголосив Олександр Михайлик.

Коментарі закриті.