Відлік подорожі менських друзів на плоту по Десні почався в селі Оболоння Коропського району, а закінчився в Макошине.

Уже третє літо поспіль житель Мени Олександр Хрущ збирає своїх друзів та подорожує по чарівній Десні. Цей рік також не став винятком.

Пліт був споруджений раніше, але кожного року потрібно серйозно готувати судно до подорожі. І 16 червня суто чоловічою компанією з семи чоловік друзі вирушили в похід.

Щоб дістатися до Оболоння та доставити на місце призначення пліт, наймали спеціальну машину. Перед відплиттям поставили стіл на судні, завантажили продукти, зробили спеціальне місце для вогнища.

Веслували по черзі, все було заздалегідь продумано. Навіть меню, як в ресторані, розробили. Кожного дня різні смаколики, хлопці виявилися вправними кухарями. І, звичайно ж, яка Десна без юшки? Наловили рибки, приготували юшку, всі ситі та задоволені.

Коли причалювали до берега, часу даремно не гаяли. Грали в шашки, шахи, а оскільки хлопці спортивні, то і з армреслінгу позмагалися. А для переможця головним призом було морозиво, яке в спеку так смакувало!
Щоб бути в курсі подій, повісили собі радіоприймач, і навіть пряму трансляцію футболу слухали.

Погодні умови сприяли гарному відпочинку. Течія була сильною, але це не заважало, розповів найближчій газеті Олександр Хрущ. Ближче до ночі туристи зупинялися, «паркували» пліт, ставили палатки. А вранці з новими силами знову Десною мандрували.

Коли плили, відпочивальники на березі фотографували мандрівників, деякі просили поділитися досвідом, як побудувати такий диво-пліт.

Загалом пройшли сім сіл, біля 90 кілометрів. Кінцевою зупинкою стало Макошине, до якого причалили ввечері 20 червня. П’ять днів відпочинку на природі – і море задоволення від такої подорожі.
Коментарі закриті.