У місті Гумполец (Чехія) відбулися Міжнародні GLOBE Ігри у рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE (Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля).

У заході взяли участь 30 збірних команд, кожна з них об’єднала по шість учасників із різних куточків світу – науковців, педагогів і здобувачів освіти з Польщі, Ізраїлю, Нідерландів, Італії, України, Чехії та Словаччини, повідомляє Управління освіти та науки облдержадміністрації.

До складу однієї з команд увійшли Костянтин Гальос та Устим Аль-Саффар, учні Менської гімназії.

Юні таланти Чернігівщини взяли участь в урочистому театралізованому відкритті Міжнародних GLOBE Ігор на головній площі міста. Також під час міжнародної наукової конференції гімназисти  презентували власний науковий проект «Дослідження гідробіонтів та визначення екологічного стану річки Мена».

Пізніше присутні долучилися до геолокаційних ігор із виконаннями завдань стосовно виживання в дикій природі та дослідження атмосфери, ґрунтів і води.

Протягом чотирьох днів учасники мали можливість не лише обмінятися цінним досвідом, відвідати майстер-класи провідних учених, а й ознайомитися з визначними місцями мальовничого міста Гумполец, знайти друзів, весело та цікаво провести час.

За підсумками участі в Міжнародних GLOBE Іграх 2018 усі команди отримали сертифікати та подарунки.

Коментарі закриті.