Сьомий тур відкритої районної першості з футболу припав на святкову неділю: День Конституції України та День молоді. Тож матчі виявилися цікавими, а уболівальники – активними.

У вищій лізі тур розпочався матчем двох менських команд – «Темп» та «Авангард». Гравці «Авангарду» мали цілковитий контроль над матчем, що в підсумку забезпечило їм перемогу з рахунком 8:1.

Макошинська «Десна» приймала стольненське «Торнадо». На радість своїм уболівальникам господарі виявилися сильнішими й перемогли – 3:0.

«Кудрівка» на своєму полі помірялася силами з СК «Мена». Напружена, безкомпромісна, цікава, з багатьма забитими м’ячами гра принесла перемогу лідерам. Рахунок матчу – 3:6 на користь менян.

Феськівська «Ювента» зіграла з «Синявкою». Обидві команди за будь-яку ціну жадали здобути перемогу, але гра сильнішого не виявила. Як результат – нічия 2:2 і перше залікове очко для феськівчан.

У Березні місцеве «Полісся» приймало «Дягову». Гості робили все можливе, аби стримати гострі атаки господарів, але через проблеми зі складом їм було важко вистояти. У підсумку березнянці отримали чисту перемогу з рахунком 8:0.

На полі у Куковичах у першій лізі дягівський «Ветеран» виступив господарем у грі з семенівським «Фаворитом». Багато уболівальників прийшло на свято футболу, але команда ветеранів виявилася слабшою. Рахунок – 3:6 на користь «Фаворита».

Величківський «Шанс» зіграв на своєму полі з сосницькою «В’юнкою». Напруга трималася протягом усього матчу. З мінімальною перевагою, але гості таки здобули перемогу – 1:2 на їхню користь.

У Киселівці «Ніка» приймала слобідську «Фортуну». Запекла боротьба за м’яч точилася протягом усієї гри, але забитих м’ячів уболівальники так і не дочекалися. Результат гри – нульова нічия.

Останній матч туру відбувся у Чапаєвці, де зустрічалися лідери першої ліги – «Чапаєв» та менський «Кооператор». Складне для обох команд поле, несамовита віддача гравців – усе це вплинуло на кінцевий результат матчу – бойова нічия 1:1.

Олександр МИЦ.

avangard

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;If the hole opens up you know you have the ability to do something special with the run

The Istanbul based Star newspaper published what it said were excerpts from Mr.prima classe alviero martini

“I’m not gonna talk about Rex’s situation right now,” Weiss said.mcm bags
Review the Club Rules.mcm bookbag

He has had injuries to his shoulder and knee as an Argo, his last start in the team penultimate game last year in Montreal when Ray left with a concussion.prada bags uk

Who is he and the rest of the Round Table kidding.mcm backpack
2 kilometre elevated boardwalk and ramps which are wheelchair friendly.mcm backpack

Hamilton batted third and played center field Saturday.toms on sale

For men the biggest types of ugg outlet are numerous that we’re not able to even sum them up yet few most traditionally and popular types are highlighted below.mcm backpacks
borse gucci

Коментарі закриті.