Центральним матчем четвертого туру першості району з футболу стала гра міських команд «Авангард» та «Мена». Не менш захоплюючий футбол продемонстрували й інші команди.

На міському стадіоні гравці «Авангарду», здавалося, були дещо стомлені, адже напередодні брали участь у чемпіонаті області. Очевидно, це і вплинуло на остаточний рахунок матчу. Перемогла «Мена» з рахунком 2:1.

У Макошине, де місцева «Десна» приймала дягівчан, по завершенню першого тайму рахунок зустрічі був 1:1. Після перерви м’ячем більше володіли господарі, тож гострі, швидкі атаки завершувалися взяттям воріт гостей. Підсумок – 7:1 на користь «Десни».

У Феськівці менський «Темп» з перших хвилин гри з «Ювентою» оволодів ініціативою, створюючи безліч небезпечних моментів біля воріт господарів. І так тривало до завершення матчу. Рахунок – 1:6 на користь «Темпу».

Цікаво гра проходила у Березні, де місцеве «Полісся» зустрічалося зі стольненським «Торнадо». Перший тайм завершився з рахунком 0:1 на користь гостей. Проте після перерви березнянці провели кілька вдалих замін, які вплинули на кінцевий результат. Тож «Полісся» перемогло з рахунком 2:1.

«Синявка» зіграла на своєму полі з «Кудрівкою». Добре збалансована та зіграна команда гостей не дала жодних шансів господарям. Тримаючи гру протягом усього матчу під своїм контролем, кудрівчани здобули перемогу з рахунком 1:4.

У першій лізі четвертий тур розпочався матчем у Величківці, де місцевий «Шанс» приймав «Фаворита» з Семенівки. Гості вкотре довели, що мають намір у наступному сезоні грати у вищій лізі. Матч завершився з рахунком 2:6 на користь «Фаворита».

У матчі «Кооператора» з дягівським «Ветераном» гострі моменти виникали біля воріт обох команд, але чудова гра воротарів не дала змогу відкрити рахунок у першій половині гри. Після перерви більше контролювали м’яч господарі поля. Завершився матч з рахунком 2:0 на користь «Кооператора».

Після перших 45 хвилин матчу між «Чапаєвом» і слобідською «Фортуною» глядачі так і не побачили забитих м’ячів. Але затим господарі провели ряд результативних атак, які увінчалися взяттям воріт гостей. Натомість «Фортуна» так і не змогла пристосуватися до складного поля. З рахунком 2:0 переміг «Чапаєв».

У Сосниці, де «В’юнка» зіграла з киселівською «Нікою», господарі поля ще в першому таймі забили у ворота гостей два м’ячі. Після перерви гра продовжувалась у тому ж руслі, до фінального свистка рахунок зустрічі став 5:1 на користь «В’юнки».

***

У чемпіонаті області минулої суботи «Авангард» переміг у Сосниці місцевий «Вимпел» з рахунком 1:2. Успіх наших футболістів змогли побачити близько 40 уболівальників, яких авангардівці привезли до Сосниці.

А цієї суботи меняни можуть уболівати за улюблену команду вдома. Сьогодні на міському стадіоні о 16.00 «Авангард» прийматиме ФК «Борзна».