Укртелеком продовжує активно розширювати географію надання інтернет-послуг у невеликих селищах і селах. У першій половині листопада безлімітний інтернет з’явився ще в 24 селах 10 областей України.

За повідомленням прес-служби ПАТ “Укртелеком”, у листопаді до послуги широкосмугового доступу до мережі інтернет долучилися мешканці кількох сіл на Чернігівщині. У Іванівці, Митченках, Красному, Феськівці та Количівці введені у дію майданчики від Укртелекому. Особливо ж раді можливості увійти в глобальний інформаційний простір школярі і педагоги.

– Наші мешканці дуже раді появі у селі інтернету. Кажуть, що інтернет – справжня знахідка. Для когось це допомога в навчанні, для когось – у спілкуванні. І бізнесу час економить, – впевнений голова Феськівської сільради Менського району Микола Хареба.

Уже традиційно, серед перших абонентів оператора в нових населених пунктах – школи і дитячі садки, сільські ради і медичні установи. Більшості з них Укртелеком пропонує привабливі умови підключення послуги. Отримавши безлімітний доступ до всесвітньої мережі, соціальні об’єкти покращують свої робочі процеси і прискорюють прийняття необхідних рішень.

До інтернету активно підключаються місцеві аграрні та фермерські господарства. Завдяки веб-технологіям вони зможуть відстежувати останні тенденції галузі і застосовувати кращі світові агропрактики. Це відповідно сприяє підвищенню інвестиційної привабливості бізнесу та створенню нових робочих місць.

Світовий досвід свідчить, що без доступу до всесвітньої павутини сьогодні неможливий розвиток економіки держави. Наприклад в Естонії, яка визнана лідером у ЄС з впровадження інновацій, інтернетом користується мільйон мешканців. При цьому її населення складає лише 1,3 мільйона. Ще в 1990-х роках усі навчальні заклади в Естонії були підключені до інтернету.

Укртелеком продовжить розширювати інтернет-покриття в невеликих населених пунктах. Оператор вибрав регіональний вектор як один із стратегічних напрямків розвитку інтернету. В результаті, з початку року доступ до всесвітньої мережі отримали сотні сільських соціальних об’єктів, бізнес-структур і тисячі місцевих жителів.

Коментарі закриті.