2 квітня заступник міністра МВС України Сергій Яровий представив особовому складу Управління МВС у Чернігівській області нового начальника — Едуарда Альохіна, який до цього часу обіймав посаду заступника в.о. начальника УМВС в області. – повідомляє Суспільний кореспондент.

На урочистому представленні взяли участь голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, який юридично і фактично є ще народним депутатом (обирався від Політичної партії «Блок Петра Порошенка»), голова Чернігівської обласної ради Микола Зверєв, прокурор області Дмитро Чібісов.

Кадрові зміни торкнулися і громадської безпеки. На чолі цієї служби став вже відомий на Чернігівщині Роман Пицьків, який має цивільну освіту, але під час Майдану торік очолював «майданівську» сотню. Після початку українсько-російської війни на Сході нашої країни, став комбатом спецбатальйону МВС «Чернігів».

Едуард Володимирович Альохін народився в Чернігові 11 жовтня 1968 року. Навчався в Чернігівському державному педагогічному інституті, звідки був призваний до лав збройних сил СРСР. Закінчив навчання в інституті у 1992 році — вже після демобілізації.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 1992 року на посаді оперуповноваженого карного розшуку лінійного відділу внутрішніх справ на станції «Чернігів».

Обіймав різні посади в карному розшуку Чернігівського районного відділу та Чернігівського міського управління.

В 1998 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство».

З 2002 року — заступник начальника управління карного розшуку УМВС.

В березні 2005 року був призначений на посаду начальника Чернігівського міського відділу.

У 2006 році, коли Едуард Альохін обіймав посаду міської міліції у Чернігові і одночасно був кандидатом до місцевих рад від Соціалістичної партії України, представники демократичних організацій зазнавали деяких утисків – у них відбирали агітаційну літературу, затримували у міліцейський відділок до «вияснення обставин». А пізніше, коли Альохін став все ж таки депутатом міськради, він активно займався благоустроєм мікрорайону, де особисто сам проживав, зокрема, за його участю встановлювали євроконтейнери для сміття.

Під час Майдану він очолював місцеву Самооборону.

На початку цього року очолював зведений міліцейський загін на Сході країни в зоні бойових дій.

Коментарі закриті.