Долю двох коштовних швейцарських годинників вирішить судМайже 430 тисяч гривень – загальна вартість годинників ROLEX COSMOGRAPH Daytona та BREGUET 1806, вилучених працівниками Чернігівської митниці Міндоходів спільно з прикордонниками у червні цього року в пункті пропуску «Нові Яриловичі».

Такий висновок Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Міндоходів. Експертизою також встановлено, що корпуси годинників, задні кришки та застібки ремінців виготовлені зі сплаву золота. На корпусі наданого на дослідження жіночого годинника «BREGUET 1806» присутнє прозоре каміння у кількості 74-ох одиниць, а ручка виставлення часу оздоблена камінцем синього кольору.

Нагадаємо, що 24 червня у зону митного контролю “Нові Яриловичі» по смузі «червоного коридору» заїхав рейсовий автобус сполученням «Рига-Київ». Під час огляду транспортного засобу спільною оглядовою групою в однієї з пасажирок, у сумці серед особистих речей, було виявлено два годинники з маркуванням відомих швейцарських фірм.

Коштовний товар намагалася потай ввезти в Україну 26-річна громадянка Латвії, яка після встановлення факту порушення повідомила, що їх вартість становить близько 100 тисяч гривень. А причиною недекларування вона вказала прагнення уникнути сплати ввізного мита.

Відносно громадянки складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів з їх конфіскацією. Втім, остаточну крапку у цій справі поставить суд.

Практика свідчить, що іноді приватні спроби незаконного переміщення через кордон специфічних товарів – це своєрідна перевірка на пильність співробітників митних пунктів пропуску.

Коментарі закриті.