На Чернігівщині команда Ігора Шевченка (www.shevchenko.ua) спільно з Громадською ініціативою Чернігова (www.mychernigov.com) прийшли на допомогу мешканцям будинку № 18 по вул. Текстильників, що у м. Чернігові.

Разом з мешканцями будинку команді Ігора Шевченка та Громадській ініціативі Чернігова вдалось написати колективний лист-звернення від мешканців будинку до начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради В.Л. Антошина.

Основна проблематика звернення стосувалась якості надання житлово-комунальних послуг із утримання та облаштування будинку по вул. Текстильників № 18.

У зверненні зазначалось, що протягом останніх 20 років не проводилось жодного поточного ремонту у будинку, а перший капітальний ремонт даху був проведений лише на початку 2009 року, це враховуючи, що будинок було збудовано у 40-х роках минуло століття. Будь-яких інших робіт, чи то санітарно-технічне обслуговування або ремонт внутрішньобудинкових приміщень проведені не були. При тому, що мешканці будинку намагаються вчасно сплачувати за послуги утримання будинку відповідним службам, а середня квартплата з однієї квартири складає 90 гривень на місяць.

Окремо було зроблено наголос, що за відсутності облаштованого паркану навколо будинку, 2 роки тому назад на проїзджу частину без перешкоди вибігла дитина, яку на смерть збила машина, а у 2009 році через відсутність шахтового люку до каналізації потрапила дитина, внаслідок чого сильно травмувалась.

Також великих незручностей для батьків, дітей, завдають залишки будматеріалів, цегли, металоконструкцій, що залишилися на території дитячого майданчику позаду будинку після ремонту даху у 2009 році. Адже внаслідок будівельних відходів, які залишились після будівельників, значно зріc рівень дитячого травматизму.

Підсумком звернення від мешканців будинку № 18 по вул. Текстильників до п. В.Л. Антошина стала колективна вимога зобов’язати відповідні служби управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради щодо: 1) Забезпечення належного утримання нашого будинку № 18 по вул. Текстильників, проведення капітального і поточного ремонтів відповідно до встановлених стандартів, нормативів, норм та правил.

2) Забезпечення облаштування та благоустрою будинку № 18 по вул. Текстильників. 3) Приведення у порядок дитячого майданчику а також за можливості провести заміну спеціалізованих металевих конструкцій дитячого майданчика позаду будинку на нові.

P.S. Хоча за подібні «огріхи» і має відповідати місцева влада в особі начальників відповідних служб, проте мешканці будинку готові піти на зустріч та надати допомогу відповідним службам для виконання належного утримання, облаштування та благоустрою, а також приведення у порядок дитячого майданчику будинку, про що повідомлялось начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради В.Л. Антошина у зверненні.

Цей випадок як і багато інших в Україні на сьогодні дає підстави стверджувати про «стомленість» українського народу від бездіяльності української влади і демонструє готовність до активних, рішучих дій з боку простих громадян заради якісних змін в нашій державі, заради кращого майбутнього української нації, на що МИ – український народ, без сумніву заслуговуємо!

учасник команди Ігора Шевченка та активіст Громадської ініціативи Чернігова Ярослав Бечко

lyst1 lyst2 lyst3

Коментарі закриті.