Під час останнього відрядження до Стольного, колись найкрасивішого села у районі, помітила, що поля обабіч дороги поросли бур’янами, а не жовтіють свіжою стернею. І це у селі, де ще кілька років тому було найміцніше у районі  багатогалузеве сільгосппідприємство «Праця».

Невесела картина і в центрі села. Недобудований спортивний комплекс руйнується від негоди, а на даху його виросли дерева.

У парку культури і відпочинку, де колись працював на острові літній кінотеатр і у свята розважалися стольненці та гості села, моторошно і страшно – непролазні хащі стали на місці ще віднедавна ошатного парку. Нема на річці Думниця катамаранів, на яких полюбляли кататися і діти, і юнь. Не працює дитсадок у селі, що дуже обурює батьків. Вони вимушені возити своїх діточок  у сусідню Семенівку.

Стольненці розказують, що у  місцевому сільгосппідприємстві нема жодної худобини – корів, коней, телят. Є, правда, трохи овець та свиней. Зникла з сільгосппідприємства майже вся техніка…

На превеликий жаль, злиднем стало не лише Стольне, а й Ленінівка, Блистова та інші села району, у яких, як мовиться, ні ріг, ні копит. Інвестори на такі розорені та збіднілі населені пункти не хочуть дивитися.

Поталанило на справжніх господарів Дягові і Киселівці, Жовтневому і Куковичам, Феськівці і Городищу. Мають люди роботу і заробіток у ск «Авангард», що у Мені.

Нашій державі – 19 років. Вік, погодьтеся, юний, однак далеко не дитячий. Країна має розвиватися, мужніти, самоутверджуватися, а не наближатися до прірви, з якої вибратися буде непросто.

Коментарі закриті.