На оздоровлення дітей у 2012 році по нашому району Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було передбачено і фактично використано 128,4 тисячі гривень.

Про це повідомила головний спеціаліст міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Валентина Кудін.

Загалом 154 дитини відпочили та оздоровилися. У тому числі при частковому фінансуванні – 139 та за путівка­ми, придбаними Фондом за повну вартість, – 15 дітей.

Попит на оздоровлення дітей за межами області, особливо біля моря, постійно зростає. Нинішнього року 43 дитини (а це майже третина оздоровлених) виявили бажання відпочити та оздоровитися в таборах міста Очакова Миколаївської області.

Фінансування оздоровлення дітей здійснювалося у відповідності з Порядком фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

За словами Валентини Кудін, протягом оздоровчої кампанії дирекція Фонду плідно співпрацювала з органами виконавчої влади, питання оздоровлення дітей неодноразово були розглянуті на засіданнях колегії РДА.

Сприяли дитячому оздоровленню керівники, голови комісій із соціального страхування, профспілки більшості підприємств, установ та організацій району. Найбільш активно приділили цій справі увагу відділ освіти РДА (оздоровлена 21 дитина), сільгоспкооперативи «Авангард» (16), «Куковицький» (9), філія «Менський сир» ППКФ «Прометей» (15), центральна районна лікарня (9), ТОВ «Феськівський» (6) та інші.

Коментарі закриті.