Депутати Менської районної ради віддадуть кошти учасникам АТОДвадцять друга сесія Менської районної ради була досить насиченою. Хоча доповідь та обговорення проведення мобілізації перенесені з технічних причин, питань для розгляду вистачало. Депутати приділили увагу районній освіті, медичній галузі та оздоровленню дітей, ухвалили зміни до бюджету, затвердили списки присяжних та народних засідателів.

Відкриваються дитсадки

На початку пленарного засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, що загинули в ході АТО.

Депутатом районної ради зареєстровано Ольгу Волосюк. Вона замінила померлого раніше Віктора Булавка.

Велику увагу було приділено розгляду виконання районних програм у галузі освіти та дошкільного виховання.

Зараз на Менщині діє 25 навчальних закладів, із яких 12 – малокомплектні. Наразі призупинено навчальний процес у Слобідській школі, поки що інших скорочень не планується. Було відмічено з кращого боку систему позашкільного виховання, адже більше двох тисяч дітей із задоволенням відвідують різноманітні гуртки.

За програмою «Шкільний автобус» 11 транспортних одиниць розвозять 256 учнів за 13 різними маршрутами. Ще 230 старшокласників щотижня підвозяться до Степанівського НВК.

У районі діють 17 дитячих садочків. У середу відкрито дошкільний заклад у Миколаєвці, на підході – Осьмаки і Блистова. Є можливість і для Ленінівки, але там не можуть зібрати необхідну кількість дітей.

Звітували бібліотека і культура

За програмою оздоровлення та відпочинку дітей 2575 хлопчиків і дівчаток (більше на 3%, ніж торік) змогли підправити здоров’я та набратися нових сил і вражень. У спеціалізованих закладах оздоровилися 1169 школярів, ще 988 корисно провели час у пришкільних таборах. Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, а таких на Менщині 59, змогли оздоровитися усі.

Прийнято рішення про виділення по три тисячі гривень допомоги двом сім’ям зі Стольного, які потерпіли внаслідок пожежі.

Проект рішення по наданню центральній районній лікарні дозволу на передачу в оренду приміщення під кабінет забору та дослідження крові не знайшов підтримки серед депутатів і був направлений на додаткове вивчення.

Звітували про проведену роботу керівники централізованої бібліотечної системи, районного Будинку культури, Березнянського історико-краєзнавчого музею.

Дороги таки будуть

Депутати внесли зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2014 рік». Тепер на капітальний ремонт доріг на рік виділено 781,3 тисячі гривень, ще планується задіяти 497 тисяч неосвоєних минулого року.

Ремонтуватимуться вулиці Урицького в райцентрі, 30 років Перемоги в Локнистому, провулок Комсомольський в Жовтневому. Передбачено ремонт вулиці Леніна у Феськівці.

Сесія розглянула запит депутатів районної ради Надії Тюшкевич, Надії Чорноштан, Валерія Магули, Антоніни Авраменко та Миколи Тимощенка щодо виділення житла для лікарів. Доручено РДА повідомити депутатів про результати.

За поданням депутата районної ради Валерія Кіндера депутати прийняли положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Менського району».

Війна і людяність

Депутати вирішили відмовитись від коштів, передбачених для здійснення їх депутатських повноважень у міжсесійний період, нарахованих за участь у пленарних засіданнях 18, 19, 20 сесій районної ради. Гроші будуть перераховані до Асоціації органів місцевого самоврядування Менського району і використовуватимуться для надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Загальна сума – понад 16000 гривень.

Депутат районної ради Василь Леоненко закликав не тільки матеріально допомагати землякам, які постраждали від воєнних дій, а ще й не забувати про звичайну людяність. Адже бувають прикрі випадки.

Так, на його думку, у Березні незаслужено постраждала сім’я учасника АТО Володимира Салуяна. Їх звинуватили у адміністративному правопорушенні та присудили більше восьми тисяч штрафу. Депутат запропонував міліції та прокуратурі розібратися у цій справі.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Now she leads over to the sink and takes the pot with the solution and keeps her face little inside the sink

SMITHS BATTLE: Two of the top wrestlers in the area Mukwonago junior Nathan Smith (16 1) and Port Washington senior Zach Smith (10 1) collided in the 126 final at the Marty Loy Invitational in Fond du Lac.louboutin pas cher paris
van der Spoel, C.prada bags
This rumor occurred almost simultaneously with his winning the Masters today.cheap mcm bags
If it was a brush off, it was a veryunprofessionalway to go about it.mcm backpack

Cornerback turned safety Bennett Jackson looked relatively comfortable at his new position.mulberry uk
Rochetaillée (J.Jordan Site Officiel
He would take his children to visit our country’s great galleries, museums and theatres.michael kors bags sale uk
borse prada

Коментарі закриті.