mysnykУрочисті заходи, присвячені Дню місцевого самоврядування, були проведені в районному Будинку культури 6 грудня.

 

 

Концертна частина була дуже гарна, багато хто міг би ще прийти подивитися. Сподіваюся, надалі меняни будуть уважніші до подібних заходів.

Щодо ж святкування Дня місцевого самоврядування, то присвячені цій темі виступи мають значну історичну цінність, оскільки дуже добре показують те, що саме розуміють під самоврядуванням посадовці пострадянської України.

Автор стверджує: все суспільно-політичне, що не має в своїй основі високої культури народу, приречене бути шкідливим для народу. Це стосується і політичних партій, і різних форм врядування. У даному ж випадку мова велася не про самоврядування народу, а про діяльність утворених під час виборів людьми органів, на діяльність котрих люди мають дуже опосередкований вплив.

Звісно, частина обранців вірою і правдою слугує інтересам народу, але це їх добровільний, проте зовсім не обов’язковий вибір. Інші ж воліють діяти на шкоду громаді і з власної користі. Порочність нинішньої системи полягає в тому, що вона не має ні основи, ні ефективних механізмів підтримки перших і дискримінації других.

Утім, автор з задоволення запише інтерв’ю з тими посадовцями, котрі побажають довести протилежне, довести те, що нинішня система, котру називають самоврядуванням, здатна сама себе вберігати від зловживання довірою населення і діяти на розвиток добробуту людей, а не на розвиток корупції та інших зловживань.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.