Залізниця.Коли за погодженням з міським головою, як стверджували і продавець і покупець, продали частину автостанції, я спитав у начальника менської залізничної станції – чи не дійде до того, що продадуть і частину залізничного вокзалу. У відповідь почув категоричне “ні”.  Те, що відбувається сьогодні, Юрій Іванович коментувати відмовився, мовляв, то компетенція більш високого начальства…

Меняни попрохали мене з’ясувати, що ж саме відбувається сьогодні з залізницею? Чому мене? Чому ті всі, котрі отримують гроші за свої посади в управлінських структурах, не пояснюють менянам, що відбувається?

На “повишеній”, як її традиційно називають в Мені, знімають дорожні плити, на котрі вивантажували щебінь та вугілля. Втім, дивіться відео:

Ось документ, згідно якого ведеться демонтаж:

Дорожні плити

І відразу безліч питань. Невже нам, менянам, не потрібні ці, по суті дармові дорожні плити? Невже немає вулиць з непролазною грязюкою? Невже в крайньому разі міськрада не могла їх купити і перепродати, заробивши добрі гроші до бюджету? Про яке розширення місцевого самоврядування може йти демагогія, коли все, що знаходиться в Мені, належить комусь?

Новозбудований завод залізобетонних розтягли, консервний і міжрайбазу, харчокомбінат і Остреч, автостанцію продали, контейнерну демонтували, тепер розбирають “повишену”. Новий власник плит каже, що його міський голова, райдержадміністрація і губернатор упрохали залишити плити для розвантаження 3 вагонів…

Яка підстава для того, щоб знімати плити? Вони своє відслужили, термін використання закінчився… Ось я тепер і думаю – водогін в Мені теж давно своє відслужив, дорожнє покриття тим більше. То що тепер, їх знімати?

Один розумний чоловік спитав – відслужили, то й що, навіщо демонтувати, вони що, збираються нові класти?

І що це за ціна – 32 гривні? Може все-таки міський голова та райдержадміністрація попрохають прокуратуру перевірити законність даних діянь? Чи вони теж “в долі”?

До менян. Шановні, я сам знищення Мени не зупиню, особливо в умовах, коли ви обираєте таких голів і таких депутатів, які нині керують містом. Невже вам байдуже, що буде завтра і чи взагалі залишиться наше місто? Могли ж наші прадіди його захистити від всіляких татаро-монгольських та інших напастей! То може й нам вже час почати його захищати від знищення керівниками різних рівнів, як конотопського, так і Менського міськрадівського?

Щодо ж плит, то вони поїдуть до Корюківки на фабрику техпаперів… Можуть їх придбати і меняни, але по якій ціні – власник не признався. Що не по 32 гривні, то це точно.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;We blame history

“It just amazing having Michael here,” Federer said after the match.mulberry sale uk
And he has the green light with Colonial’s receptive greens.hogan outlet online

Wolfgang’s Porterhouse Steak was accompanied by a 2008 Kimberley Vineyards Merlot.mulberry outlet york

The decision was monumental, said Jim Tobin, owner of Pirate’s Cove Marina in Manteo.toms outlet
Pax Villa Funeral Home, Orlando.Site De Chaussure Pas Cher
Our stakes in the Arab world are high.toms outlet
Sans contestation possible, ce rassemblement a été un grand succès populaire, mais la véritable question est: “Et demain qu qu fait pour éradiquer le terrorisme”.mulberry bags outlet
portafoglio prada

Коментарі закриті.