Минулої суботи на міському пляжі було велелюдно і гамірно. Кількадесят людей прибирали місце відпочинку городян, фарбували, туди-сюди снували автомобілі. Виявилося, то представники громадської організації «Менська сотня» втілювали у життя один із своїх задумів.

Не козаки, але патріоти
– Про нашу організацію ходило багато недолугих чуток, – говорить голова правління «Менської сотні» Геннадій Примаков. – Хочу розставити усі крапки над «і». Ми не маємо ніякого стосунку до політичних партій, не створювалися ні одіозними політиками, ні козачими організаціями. До складу входять люди різних статків, вподобань та поглядів. Головне – любити свій край і мати бажання зробити щось для громади.

Організація була створена на початку березня цього року, нараховує близько півсотні учасників та чимало друзів і співчуваючих. Фінансову основу складають членські внески та благодійні кошти.

Вдалий старт
– На загальних зборах визначили таку собі програму-мінімум, – продовжує розповідь Геннадій Анатолійович. – По можливості надати допомогу армії і нашому зоопарку, організувати щось на кшталт колишньої народної дружини, щоб допомагала охороняти громадський порядок у місті, взяти участь у весняному впорядкуванні райцентру.

Задумане вдалося здійснити: більше трьох тисяч гривень вдалося зібрати для вояків, майже на півтори тисячі передали харчів для мешканців зоопарку. Організація з охорони громадського порядку «Щит» зареєстрована, і її учасники, в основному представники «Менської сотні», вже здійснили кілька чергувань спільно з міліцією.

А найбільше порадувало впорядкування міського пляжу, яке проводили активісти минулої суботи. Приходили цілими родинами, з дітьми. Окрім просто прибирання сміття (хоча і його вивезли два тракторні причепи), пофарбували лави, «грибки» і навіть перила на шлюзі. За допомогою трактора вирівняли всю площу. Встановили для дітей альтанку, іграшкову велику дерев’яну машину, гойдалки, футбольні ворота. Почистили наскільки змогли прибережну річкову смугу.

– Я вдячний усім за те, що не пошкодували часу, не пролежали на дивані, а прийшли допомогти місту, – керівник «Менської сотні» щиро хвилюється. – Особлива дяка приватним підприємцям, що допомогли будівельними матеріалами, коштами, технікою. У допомозі для громади не відмовив ніхто.

«Боюсь пристріти…»
На запитання, якими справами займатимуться у майбутньому, Геннадій Примаков задумується.

– Планів багато, але про все говорити не буду, боюсь пристріти, – посміхається співбесідник. – Ось цієї суботи ще пляж «доб’єм»: привеземо пісок, розрівняємо, дофарбуємо задумане. А хочемо і спортивно-виховною роботою зайнятися, приділити увагу безпеці дорожнього руху та місцям відпочинку молоді, на міському стадіоні хокейний майданчик зробити. Думаю, впораємося.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Expression analyses of EMT markers showed that eribulin treatment led to decreased expression of several mesenchymal marker genes, together with increased expression of several epithelial markersRegardless there was a lot of celebration happening when the final horn went, officially making it the first back to back men’s hockey gold medals for Canada at the Olympics since 1948 (St.mulberry handbags uk
The underlying bedrock is mainly composed of Ordovician and Silurian limestomes that derived from the same original shelf running along the north shore of the Gulf of St.ceinture hermes femme
We accept no responsibility and disclaim all liability in respect to any errors, omissions, inaccuracies or misstatements contained herein.christian louboutin pas cher
christian louboutin pas cher

Коментарі закриті.