ukr_b1_350x250У районній бібліотеці 12 січня «за круглим столом» обговорено туристичний потенціал Менщини. Участь у засіданні взяли представники влади, бізнесу, галузі культури, центру зайнятості, громадських організацій та небайдужі містяни.

Мова йшла про цікаві історичні місця Мени і району, цінні пам’ятки архітектури (зокрема, давні церкви), що поки ще збереглися в деяких наших селах, відомих земляків, легенди і перекази, – все, що може зацікавити потенційного туриста. Особлива увага в обговоренні приділялася проблемам, що перешкоджають зародженню і розвитку туристичної галузі в районі.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;We were able to follow the easternmost extension of the Qi wall for 50 kilometers as it ran across the northern limits of our study regionWhile the rate of growth was modest, as compared to an average 9.Jordan Pas Cher
Nor are Smith’s examples all cricketing ones, as he considers what made Zidane head butt Marco Materazzi in the World Cup Final (and no, it wasn’t just because the Italian insulted the Frenchman’s mum, sister or any other member of his immediate family).mcm backpack for sale

“I sold more gas than Shelburne Motors that week,” she said.sac hermes kelly

Look at it this way:Curry turned 27 last month, so he right in the middle of his prime, and he absolutely is turning in a prime superstar season.chaussure louboutin pas cher
63, which ranks her No.timberland boots uk
Their second line wingers, at least to start, will be Mason Raymond and David Booth.mcm backpack for sale
12 in Arlington, Texas, but the mascots of the two schools are already waiting for a flight to Orlando.timberland uk
Les quarantaines turques.mcm backpack
mcm backpack

7 коментарів

 1. Adolph сказав:

  “Мова йшла про цікаві історичні місця Мени…”. Які місця? Де вони? “…цінні пам’ятки архітектури (зокрема, давні церкви), що поки ще збереглися в деяких наших селах…” Так, криваві комуністи добре постаралися в самій Мені, щоб тут не лишилося жодної давньої церкви. Ну в деяких селах лишилися, нехай туристи поїдуть і послухають проросійську антиукраїнську агітацію від батюшок Московського патріархату. 🙁 “…відомих земляків”. Цікаво, яких? Героїв кок-сагизу чи райкомівських діячів? “Особлива увага в обговоренні приділялася проблемам, що перешкоджають зародженню і розвитку туристичної галузі в районі”. А от особлива проблема в нашому районі – це чиновники не на своїх місцях, випадкові кадри, які ведуть до застою не тільки туризм, а усе взагалі.

 2. yandex.ru kerocin сказав:

  Насправді Менський регіон досить привабливий в плані зеленого, водного, пішого туризму, от тільки найперша проблема в цьому це влада як місцева так і регіональна.

 3. Adolph сказав:

  Зате у нас є Департамент культури й туризму, районний відділ культури й туризму, і всюди в ці державні контори люди просто ходять на роботу щоб отримувати зарплату, і нічого не роблять, а видатки на культуру йдуть у нашому районі найбільші. Причому, найбільш видатків іде на будинок культури, ЦКДМ, музичну школу, музей, а також бухгалтерію відділу культури, де бухгалтерів сидить більше, ніж де. Отож, на розвиток туризму коштів не вистачає, хоча люди, які повинні займатися туризмом, ніби то є, зарплату отримують, ніби то ходять на роботу, а туризму – нема. І проблема тут не у відсутності грошей – гроші знайдуться, якщо все правильно організувати, знайдуться підприємці, які допоможуть із транспортом. Проблема в людях, які займають робочі місця але не бажають працювати.

  • yandex.ru kerocin сказав:

   Цілком з вами згоден пане Адольф, біше того сидячи в музеї туризм не зробиш. Щодо самого туризму то він є, і навіть розвивається от тільки менському районні люди які отримують гроші за розвиток туризму існують делеко від самого туризму.

  • likma16 сказав:

   Майже всi, хто працюе в державнiй установi, просто ходять на роботу, щоб отримувати зарплату i нiчого бiльшого… А якже ви не згадали про видатки на бiблiотечну систему???
   I взагалi, який может бути в районi туризм, якщо кожен iз нас залишае пiмля себе “срач” (я маю на увазi природу Менщини). Приiде турист на берег Десни, прибере собi територiю, а потiм уже i буде милуватися красою нашого ж з вами краю!!!
   А взагалi сидiти пiд анонiмом та когось обсуждати легше всього, краже дивiться та слiдкуйте за собою i своею роботою. Все одно чужих грошей не перерахуеш Тим паче не заробиш.

  • Adolph сказав:

   Так, дякую. Бібліотеки згадати забув. 🙂 Так от, бібліотеки в селах треба взагалі закрити. В них ніхто не ходить, бібліотекарі дописують собі абонентів. Якщо ці заклади непотрібні суспільству, то навіщо витрачати кошти на їх утримання та зарплати бібліотекарям? Менську районну можна залишити, хоча можна було б і провести і деяке скорочення.

 4. Adolph сказав:

  Музеї також необхідно реформувати для того, щоб зробити їх привабливими для туриста, але для початку в наших музеях треба змінити старі, глибоко пенсійного віку кадри на нові і професійні, а не пристаркуваті й дилетантські з таким же аматорським підходом до справи, та ще й з комуністичним нахилом у роботі. Отож, для розвитку туризму доведеться здійснювати оновлення, перетворення відповідно до нових потреб туристів більш вимогливого рівня.