Приєднатися до газових мереж стало простішеУранці 25 червня працівники Менського РГГ Сосницького УГГ ПАТ «Чернігівгаз» відключили від газопостачання двоповерхові будинки №2 і №4 по вулиці Пролетарській, що в Мені. І причиною цього стала зовсім не заборгованість за газ.

Близько десятої години «блакитний вогник» зник у 32 квартирах, основними жителями яких є люди пенсійного віку. Власники квартир будинків №3 і №5 змогли завадити газівникам і відключення від газопостачання не допустили.

Свої дії працівники Менського РГГ пояснюють відсутністю в багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). За їхніми словами, це не дає можливості укласти договір на технічне обслуговування зовнішніх газопроводів. І створює, як вони запевняють, небезпечну ситуацію.

З іншого боку – створення ОСББ чи будинкових комітетів має відбуватися лише за ініціативи жителів, ніхто не може тиснути на їхній вибір.

Уже ввечері того ж дня газопостачання було відновлене завдяки протестній активності жителів вулиці Пролетарської та дякуючи втручанню представників районної влади.

– Питання не є простим і однозначним, – підтвердив перший заступник голови РДА Володимир Василенко. – Вирішувати його за рахунок порушення норм життєдіяльності людей не можна.

Жителі двоповерхівок звернулися зі скаргами на дії працівників Менського РГГ до районної прокуратури.

Коментарі закриті.