rada25 грудня 2013 року о 10.00 у сесійній залі районної ради (м. Мена, вул. Червона площа, 6) відбудеться пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання з орієнтовним порядком денним:

1. Про Програму економічного та соціального розвитку Менського району на 2014 рік.

2. Про звіт про виконання районного бюджету та витрачання коштів резервного фонду за 9 місяців 2013 року.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік».

4. Про звіти постійних комісій районної ради з питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку, питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

5. Про план роботи районної ради на 2014 рік.

6. Про План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

7. Про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району.

8. Про ліквідацію редакції Менського районного радіомовлення.

9. Про Програму фінансування процедури ліквідації редакції Менського районного радіомовлення.

10. Про Програму фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень та інших видатків, пов’язаних з діяльністю районної ради на 2014 рік.

11. Інші питання.

На сесію запрошуються депутати обласної ради, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міський, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ і організацій, члени громадської ради при райдержадміністрації (за списком), які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.

На офіційному веб-сайті Менської районної ради в розділі «Офіційні документи» розміщено повний текст розпорядження про скликання вісімнадцятої сесії з орієнтовним порядком денним пленарного засідання та проектами рішень з питань, які планується винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Коментарі закриті.