Блистівські листоноші співають і вишивають
Блистівські поштарі.
А ще перемагають у професійних конкурсах і тримають лідерство серед поштовиків району.

Наталія і Роман Боюни, Анатолій Корінь, Ольга Шейко і Галина Пятикоп – оце і весь колектив поштового відділення у Блистові на Менщині. Начальником є Наталія Миколаївна, яка нині знаходиться у відпустці по догляду за дитиною. Її обов’язки виконує чоловік Роман Анатолійович. Решта ж членів колективу – листоноші.

Пошта у Блистові завжди була і залишається серед кращих у районі. За підсумками роботи минулого року поштовики Блистови посіли перше місце. Зроблено ними справді багато.

Синок листоноші Галини Пятикоп Єгор написав конкурсний твір «Моя мама – листоноша», а Наталія Боюн взяла участь у професійному конкурсі «Мій улюблений листоноша», де у письмовій формі розповіла про свого колегу Анатолія Кореня. Обидва учасники конкур­­сів – Єгор Пятикоп і Наталія Миколаївна – гідно пошановані і відзначені на обласному рівні.

Родина Боюнів торік перемогла у всеукраїнському конкурсі «За поштову марку», взяла участь у подібному заході і цьогоріч.

Колектив відділення – як на підбір, усі талановиті і шановані в селі люди.

Наталія Боюн – вишивальниця, квітникарка, співачка, депутат сільської ради, мама трьох дітей. Її чоловік Роман – найактивніший учасник художньої самодіяльності, соліст ансамблю і квартету. А ще Роман Анатолійович у місцевій школі дає дітворі уроки інформатики, він – відмінний господарник, організатор виставок виробів народних умільців. Готує ще одну, до Великодня. Зазначимо, що всі експозиції мають постійну адресу – приміщення поштового відділення.

Галина Пятикоп теж має трьох дітей, вона – відмінний знавець лісових дарів, гарна куховарка. Її колега Ольга Шейко вміє кроїти і шити.

А Анатолій Корень не тільки гарно співає і є найактивнішим депутатом сільської ради. Чоловік навіть пече пироги, консервує, маринує овочі і фрукти з власного городу, а ще – плете килимки з тканини. Забезпечив ними усіх своїх колег, тепер вони сидять на стільцях, застелених яскравими, теплими і м’якими килимками.

До своїх поштовиків тягнуться односельці, пропонуючи підтримку. Хтось вазон із квіткою подарував, хтось – вишитий рушник. А пенсіонерка Ольга Бірза дала грошей на цемент, аби у поштове відділення можна було заходити східцями нового ганку. Василь Шейко той ганок зробив.

Нічної пори територія біля пошти в Блистові освітлюється. По селу – жодного ліхтаря, а тут – ніби в місті.

– Мою ідею про освітлення підтримав сільський голова Юрій Мишкін, – каже Роман Боюн. – Юрій Миколайович сам обладнав його, оскільки добре розуміється в електрогосподарстві. Лампочку вкрутили з розряду економних, за використане світло платимо самі.

Ще одне добре діло зробили блистівські поштовики. Їхня землячка Ольга Павленко працює у обласному геронтологічному закладі. Вже другий рік вона передплачує «Наше слово» у Блистові, а Роман Анатолійович переадресовує найближчу газету безпосередньо на місце її роботи.

– Ольга Михайлівна приїздить у село часто і розповідає, що улюблене видання щосуботи з нетерпінням чекають пацієнти закладу – вихідці з Менського району, – розповідає Роман Боюн. – І читають нашу районку вголос для всіх, і поодинці. Словом, до дір зачитують.

Нинішній начальник поштового відділення дбає про своїх підлеглих не на словах, а на ділі – вони разом збираються на корпоративи, підтримують одне одного у радості і в горі, відзначають дні народження.

До 130-річчя з дня народження відомого на увесь світ Терентія Кореня, яке відзначатиметься 27 жовтня нинішнього року, блистівські поштовики готують тематичну марку.

Коментарі закриті.