Із 1 квітня в Україні підвищилася плата за газ, електроенергію, гарячу воду та тепло. Також доведеться віддавати ще більше грошей за холодну воду та водовідведення. Єдиним дієвим засобом зменшення цінового тиску на населення в цих умовах є житлові субсидії, переконують чиновники.

Про нові підходи у призначенні житлових субсидій розповів директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олег Русін на черговому брифінгу.

За його словами, умови отримання субсидії значно спростилися. Вже у квітні кожна родина отримає в поштову скриньку бланки необхідних документів – заяву та декларацію.

За інформацією Олега Русіна, уряд максимально спростив ці документи. Зокрема, обмежено кількість запитань, на які повинна відповісти людина. У разі виникнення непорозумінь, можна зателефонувати до управлінь соціального захисту. Номери телефонів, всю контактну інформацію, а також інструкцію щодо заповнення документів споживачі отримають разом із бланками декларації та заявою.

– Варто дуже відповідально поставитись до заповнення заяви та декларації. Адже по цих документах органи соціального захисту обраховуватимуть та призначатимуть субсидію. Механізм нарахування субсидії практично такий, як був до цього – враховується дохід та кількість зареєстрованих у помешканні осіб. За відповідними таблицями визначається субсидія, – зауважив директор Департаменту.

На сьогодні в області триває процес підготовки бланків. Друкуватимуться вони за рахунок підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг.

Громадянам, які вже користуються субсидією, приходити до органів соціального захисту населення та переоформлювати її не потрібно. Перерахунок здійснюватиметься в автоматичному режимі.

Субсидiя тепер призначатиметься на рік, а не на опалювальний сезон.

Натомість, як зазначив Олег Русін, відтепер при нарахуванні субсидії скасовані обмеження щодо наявності у власності кількох житлових приміщень, двох автомобілів, вимога для безробітних про облік у центрі зайнятості. Право на субсидію отримають і орендарі у разі укладання офіційного договору про наймання житла. При оформленні субсидії враховуватимуть «чисті» доходи, тобто ті, з яких уже сплачено податки.

Єдиним обмеженням залишилася річна разова покупка родини на суму більше 50 тисяч гривень. Втім перевірятимуть це органи соціального захисту за відповідними запитами до Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України тощо.

Кожен може поперед­ньо прорахувати суму субсидії, скориставшись калькуляцією, що розміщена на сайтах урядового веб-порталу, Міністерства соціального захисту населення та Департаменту соціального захисту населення ОДА.

Відповідаючи на запитання щодо мобілізованих військовослужбовців, Олег Русін зазначив, що їхній дохід не враховується у загальну суму доходу родини.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Contact Sarah by

DAY Cephas Blacksmith, Whitesmith 1821: Cephas Day, blacksmith, whitesmithThey should come back down to more sustainable levels,” Jordan said.hermes kelly
Dillon as president in 1975 and, by 1979, the company ranked No.hermes birkin

Lyles left the game after allowing seven hits and two earned runs over just four innings.christian louboutin pas cher
62% af leverandrerne til vindindustrien har nu god adgang til lnekapital, hvilket er helt centralt, nr en relativ kapitaltung industri skal realisere vkstpotentialet”, siger Director i Deloitte, Lars Skovgaard, og fortstter:

“Nr vi dykker ned i tallene og taler med virksomhederne, kan vi se, at der selv inden for de enkelte brancher er stigende forskelle p, hvor godt virksomheder performer.michael kors bags uk
In working out the types, I found that almost everyone falls within one dominant Money Type but has a characteristic or two from other types.mcm tote bag
, Land O 500 free: Dan McAuliffe, Jr.mk handbags uk
10th seeded Dragons (15 5 2) spent much of the year going back and forth between Donato and junior Cat Jordan before Donato seized control of the job over the last month and a half.mcm duffle bag

Коментарі закриті.