У Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця за участю представників ТОВ «АТБ-Маркет».

За словами менеджера з персоналу компанії Анни Харченко, ТОВ «АТБ-Маркет» є національною мережею продуктових магазинів, лідером в Україні у сфері роздрібної торгівлі продуктовими товарами.

– Компанія «АТБ-маркет» була заснована в 1993 році під назвою «Агротехбізнес». Цього ж року в Дніпрі відкрився перший гастроном «АТБ», а до кінця року їх вже було шість, – розповіла Анна Харченко. – В 1999 році компанію «Агротехбізнес» було перейменовано на ТОВ «АТБ-Маркет». Станом на 1 червня 2018 року в Україні діє понад 950 магазинів в 246 містах 22 областей. Головні переваги супермаркетів «АТБ»: прийнятна ціна товару, широкий асортимент, гарантована якість, високий сервіс.

Незабаром планується відкриття нового магазину цієї мережі в Мені. Отже, на часі укомплектування штату. Безробітним та шукачам роботи пропонували роботу продавця-консультанта, молодшого приймальника (вантажника), охоронника, помічника продавця (прибиральниці).

Презентацію відвідали 78 шукачів роботи, які не тільки отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання, а й заповнили анкети для подальшого проходження співбесіди з представником роботодавця.

Коментарі закриті.