За рік Менська територіальна організація воїнів-афганців надала благодійної допомоги та провела різноманітних заходів більше ніж на 15 тисяч гривень. Все за власні кошти. Планів на майбутнє багато і справа добра, а з фінансуванням – проблеми.

– У лютомуми зібрали 6500 гривень добровільних внесків серед членів організації на придбання необхідного для Збройних Сил, – розповідає голова територіальної організації воїнів-афганців Микола Пустовойт. – Купили теплі речі, білизну, шкарпетки, брезенти, радіоприймачі та інше. Все це передано військовому підрозділу учбового центру «Десна», який знаходився у Городнянському районі. Та й зараз постійно намагаємося допомагати воїнам АТО.

Придбано і передано будівельні матеріали для ремонту двох палат госпіталю афганців «Лісова поляна» в Київської області на суму більше двох тисяч гривень.

Представники організації брали участь в обласній конференції воїнів-афганців, розширеному засіданні правління обласного відділення УСВА, проведенні спортивних змагань та патріотично-виховних заходів у школах району.

Придбано афганської та спортивної нагородної атрибутики на 3720 гривень, також за рахунок добровільних внесків надано допомогу на лікування двох афганців.

У Киселівській школі серед учнів старших класів проведено змагання зі стрільби з пневматичної зброї.

Також представники організації взяли участь у проведенні військово-спортивних змагань у Дягові, які були приурочені до Дня Збройних Сил України. Переможців та учасників змагань від імені територіальної організації воїнів-афганців нагороджено призами та грамотами.

– Зараз переймаємося створенням музею бойової слави, – каже Микола Іванович. – Плануємо проведення спортивних змагань та патріотично-виховної роботи у інших школах району. Сподіваємося, що наступного року фінансову підтримку організації нададуть і органи місцевого самоврядування та районна влада.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Review the Club RulesThe tent couldn’t bear the amount of snow on it.mulberry uk

“He asked for tickets.mcm bookbag
NBM was obtained after informed consent from patients undergoing cardiac surgery.michael kors uk sale
Buy now

Wave of the day, 23rd June.mulberry outlet
Well I do daily.hogan outlet

Below, find a rundown of what I consider the “standard” activities for any age group.occhiali gucci
Most modern languages have many words that originate from Latin; the script used by the Romans is the one used in most countries for writing today; the administrative methods, architecture and engineering of the ancient Romans have been admired and emulated ever since their empire finally collapsed.sac birkin hermes

Bassett Bouchard said his win seemed imminent when Li played “jug,” giving him room on the board to spell “docents” and pull further ahead.mulberry bags uk
Please see About Deloitte for a detailed description of DTTL and its member firms.borse gucci outlet
mcm backpack for sale

Коментарі закриті.