50-сесія-міськрадиШосте скликання Менської міськради завершило свою роботу 50 сесією, котра відбулася 22 жовтня.

Авторський коментар після відео.

Авторський коментар.

Діяльність міськради внормовується законом про місцеве самоврядування. Чи можна діяльність 6 скликання Менської міськради назвати таким, котре здійснювалося в межах самоврядування Менської громади? На мою думку, ні.

Я розумію, пострадянське населення нашого міста звикло жити на чолі з панами, а не у відповідності з принципами народовладдя, за відповідних кандидатів і голосують під час виборів. Що ж, воля людей є воля людей. Але наслідки настають у відповідності з законами природи, а не людським бажанням.

Панське правління вкрай неефективне, від нього відмовилися всі цивілізовані країни. Виховане на досить високому інтелектуальному рівні дореволюційне панство було фізично винищене. А компартійного типу здатне лише на організацію війн, репресій, голодоморів та інших трагедій.

Який склад міськради і її голову оберуть меняни цієї неділі? Здатних організувати ефективне самоврядування чи нових панів, нових начальників над народом?

Ну і, на завершення, про те, що Трегубенко не виклав якусь сесію на сайт “Нашого слова” оскільки там критикували Зиму. Зима тут ні до чого, просто ніколи було повністю оформити.

А відеозапис згаданої сесії наведений нижче, він давно вже оприлюднений на моєму каналі в Youtube:

Коментарі закриті.