1. РОБИМО РЕВIЗIЮ

На порозі осінь – час змін, початок навчання у дітей та підготовка до холодних місяців. Це ідеальний час, щоб позбутися непотрібного і придбати необхідне! Подивіться на своє житло, загляньте в шафу, розберіть, нарешті, той склад непотрібних речей, які ще комусь би прислужились, а у вас лежать без діла. Якщо окинете свою квартиру уважним оком, то знайдете багато речей, які ще можна продати.

 

  1. ЦЕ БЕЗКОШТОВНО

Розміщення будь-якого оголошення на порталі OBYAVA.ua абсолютно безкоштовне. Без усіляких замаскованих платежів, як на інших хитромудрих сайтах оголошень в інтернеті. Тут усе зроблено для людей, усе чесно і прозоро.

 

  1. ЦЕ ПРОСТО

Розмістити оголошення на цьому сайті насправді дуже просто. OBYAVA.ua – це швидкий інтернет-ресурс, він не “тупить”, фотографії додаються моментально, і все працює швидко. Просто заходите на сайт, проходите швидку реєстрацію та розміщуєте оголошення про свої товари. Також важливо, що тут можна розмістити до 50 фотографій свого товару. Це дуже зручно, наприклад, при продажу машини, квартири або будинку в Мені, коли потрібно показати все з усіх боків і ракурсів. Витраили 10 хвилин, розмістили оголошення і все! Його вже читають і шукають сотні й тисячі людей.

 

  1. ДОВIРА

Це чернігівський сайт, зроблений чернигівцями і для чернігівців. Але останнім часом на ньому із задоволенням розміщують свої оголошення та читають його мешканці інших міст, в тому числі жителі Мени. Тому аудиторія, а значить і шанси, що ваш товар буде успішно продаватися, значно збільшуються. А з іншого боку, з’являється більше можливостей знайти підходящий товар і з іншої області. Також на сайті розроблена своя система безпеки. Завжди можна подивитись, які ще товари продає людина та чи були у неї скарги зі сторони інших покупців. Це особливо важливо у світлі випадків шахрайства на інших великих дошках оголошень.

 

  1. ВАШ ЗАРОБIТОК

Остання і, напевно, найголовніша вигода – це, власне, гроші за ваш проданий товар. Можливо,  хай і невеликі, але додаткові до вашого основного заробітку, а значить, ще більш потрібні й несподівано приємні. Хіба вони вам завадять зараз? У наші непрості часи навряд чи хтось попіклується про наші фінанси, окрім нас самих. Ви продасте якусь річ яка вам зараз непотрібна, але вона у гарному стані. А хтось саме її і шукає, купить її дешевше і теж буде у вигоді!

 

Заходьте на дошку оголошень OBYAVA.ua, більше продавайте і більше купуйте разом з тисячами мешканців Чернігівської області!

 

Мітки:

Коментарі закриті.