У НАГОРОДУ – СТЕРЕОМАГНІТОФОН

Вихованці Березнянської допоміжної школи-інтернату на обласних змаганнях спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики завоювали три перші місця, два других і одне третє.

А ще діти цього навчального закладу стали переможцями XIII обласного фестивалю художньої творчості вихованців спеціальних шкіл-інтернатів «Повір у себе». Учасники фестивалю повернулися з нагородами: грамотами, подяками, стереомагнітофоном, книгами, м’якими іграшками, солодощами і гарним настроєм.ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ В МІЛІЦІЇ?

Райвідділу внутрішніх справ бракує професійних кадрів.

Отож, хто мріє носити міліцейські пагони, у райвідділі внутрішніх справ є вакансії міліціонера-кінолога і міліціонерів. Детальніше про умови роботи можна дізнатися у заступника начальника РВ УМВС України в Чернігівській області В.А.Переверзи.«ПРОЛІСОК» ЗНОВУ РОЗКВІТНЕ,

бо для нього будують нове приміщення.

Меняни пам’ятають магазин «Пролісок», що був у центрі міста. З об’єктивних причин його довелося закрити. Та скоро «Пролісок» розквітне знов. Біля п’ятиповерхівки, теж у центрі Мени, зводиться новітня будівля, де розміститься магазин товарів повсякденного попиту. Крім цього, тут будуть у вжитку коктейлі і всілякі інші напої. А також буде обладнано оглядовий балкон та тентовий відкритий майданчик з елементами поліпшеного благоустрою. Будівничі впевнені, що ця споруда вдало впишеться в архітектурний комплекс і буде окрасою центра міста.НАС КАТАСТРОФІЧНО МЕНШАЄ

За інформацією райвідділу статистики, у нашому районі за міжпереписний період (1989 – 2001 р. р.) чисельність населення скоротилася на 7,4 тисячі осіб.

За два останні роки після перепису нас поменшало на півтори тисячі з гаком. Вікова структура населення – регресивна.
У районі в цілому – від’ємне сальдо міграції (кількість тих, що вибули, перевищує кількість тих, що прибули). У 2002 році вибуло 93 особи, а в 2003 році – 111. Чисельність міського населення практично не зазнала змін. Міграційне скорочення населення району відбувається нині за рахунок жителів сільської місцевості.ХТО ОЖЕНИВСЯ, А ХТО РОЗЖЕНИВСЯ

За повідомленням завідуючої районним відділом реєстрації актів цивільного стану громадян А.М.Сердюк, у районі з початку року народилося 92 немовлят.

Померло 340 чоловік. Уклали шлюб 50 пар, а розлучилося – 42.УКРАЇНЦІ І БІЛОРУСИ ВДОСКОНАЛЮВАТИМУТЬ ПРАВОВУ БАЗУ

25-27 квітня в м. Івано-Франківську відбулася робоча зустріч керівників прикордонних регіонів Республіки Білорусь і України.

В роботі наради активну участь разом з представниками Брестської, Вітебської, Мінської, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської областей взяла делегація Чернігівської області, яку очолював перший заступник голови облдержадміністрації В.О. Гущенко.
У ході обговорення напрямків взаємодії в торговельно-економічній і інших сферах учасники зустрічі поставили перед собою ряд задач, вирішення яких позитивно позначиться на взаємовигідному співробітництві між регіонами двох держав. У першу чергу, це вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює питання прикордонних торговельно-економічних зв’язків, а також порядку стягнення ПДВ, митних зборів.ХОЧЕТЕ В ІНТЕРНЕТ?

Ми готуємося до випуску в Інтернеті своєї веб-сторінки, де можна було б спілкуватися з колегами, нашими друзями і волонтерами.

Але найбільше хотілося б, щоб матеріали сторінки були цікавими та корисними для молоді, учнів, студентів.
І від вас самих залежатиме, що буде розміщатися на наших сторінках, які рубрики, форуми. Місцеві новини не залишать вас байдужими.
Отож, якщо у вас є ідеї – дзвоніть нам за телефоном 2-11-33 та пишіть на електронну адресу: chayki@ukr.net.

Офіційно

У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ ПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО ЗРОСЛО МАЙЖЕ НА 37%

Про це повідомив на черговому засіданні колегії райдержадміністрації заступник голови РДА з питань економічного та соціального розвитку В.У.Василенко. Аналізуючи виконання програми соціально-економічного розвитку, Володимир Улянович зазначив, що господарський комплекс району спрацював прибутково – загальний прибуток склав 72 тис. грн. Однак і зараз кількість збиткових під-приємств переважає над прибутковими.

Актуальною залишається проблема погашення заборгованості по заробітній платі. За станом на 1 квітня борг складав майже 600 тис. грн. З цієї суми 180 тис. заборгували промислові підприємства, 375 тис. – сільськогосподарські.
Середня зарплата в районі зросла до 229 грн. Але при цьому у промисловості платять більше 400 грн., а селяни заробляють у середньому по 158 грн. на місяць.
Про виконання бюджету району за перший квартал нинішнього року учасникам засідання розповів начальник фінансового управління РДА В.М.Щукін.
Колегія також розглянула питання про організацію роботи управління сільського господарства і продовольства, відділу земельних ресурсів по особистому прийому громадян та роботу зі зверненнями; заслухала інформацію про діяльність екологічної інспекції та про виконання районної програми поліпшення кінообслуговування населення.
Вів засідання колегії і виступив з усіх питань, що розглядалися, перший заступник голови РДА, начальник управління сільського господарства і продовольства А.В.Соломко.

Спорт

ЗМАГАЮТЬСЯ ЛЕГКОАТЛЕТИ

Квітень цього року видався багатим на легкоатлетичні змагання. 7 – 8 квітня в обласному центрі пройшов Кубок Чернігівської області з кросу. Перше місце на дистанції 2000 м зайняла Надія Гальонко. А призерами на кілометровій дистанції стали Ольга Шеремет та Юлія Дятлова. Всі вони є вихованками ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації.
З 16 по 18 квітня в Чернігові відбулися змагання на першість області серед ДЮСШ. Від нашого району брали участь легкоатлети обох спортивних шкіл. Перемогу святкували:
ДЮСШ «Колос» – Юлія Підлипська (стрибки у довжину); Інна Скляр (біг з бар’єрами, стрибки у висоту); Ярослав Салтан (стрибки у висоту); Олександр Резніченко (ядро, диск); Сергій Лахненко (стрибки у висоту); Світлана Васенко (ядро, диск).
ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації – Сергій Григор’єв (диск); Вікторія Олексенко (біг з бар’єрами).
Призерами у різних видах програми стали Дмитро Товстоп’ят, Ольга Панченко, Артем Фрунзе, Юлія Дятлова, Вікторія Кузуб, Вікторія Адаменко. У командному заліку за ДЮСШ «Колос» – п’яте місце. ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації – на десятому місці.