Правила користування сайтом «Наше слово»

1. Загальні положення

1.1. Мета правил – позначити межі, дотримання яких необхідне для користування сайтом «Наше слово» (далі – Сайт).

1.2. Редакція «Нашого слова» (далі – Редакція) залишає за собою право вносити зміни до цих Правил з повідомленням у рубриці сайту “Новини проекту”.

2. Розміщення публікацій та коментарів

2.1. Публікації мають відповідати місії проекту.

2.2. Коментарі мають бути інформативними і по суті публікації.

2.3. Не допускаються образи, наклепи щодо користувачів Сайту і третіх осіб.

2.4. Не допускається перехід в полеміці на особистість опонента.

2.5. Не допускаються пропаганда насильства, заклики до агресії, розпалювання воєнних дій та інших дій, заборонених законодавством України.

2.6. Не допускаються дискримінація і образи за національною, расовою, релігійною та іншими ознаками.

2.7. Не допускається публікація матеріалів порнографічного характеру.

2.8. Не допускається використання ненормативної лексики.

2.9. Не допускається публікація матеріалів та коментарів, що містять елементи “чорного піару” (бездоказова, провокаційна інформація, спрямована на погіршення репутації особи, групи осіб або інших об’єктів).

2.10. Не допускається публікація матеріалів та коментарів, що містять відверто рекламні тексти і лінки, які не мають суспільно-важливого значення.

3. Прикінцеві положення

3.1. Матеріали та коментарі публікуються в авторській редакції, проте в окремих випадках редакція може вносити правки (без зміни змісту тексту).

3.2. Редакція залишає за собою право видаляти без попередження авторів публікації та коментарі, котрі суперечать цим Правилам.

3.2. Редакція залишає за собою право блокувати (банити) на деякий час користувачів сайту, котрі порушують ці Правила.

Редакція «Наше слово»,
12 травня 2011 року

Зі змінами від:

2 липня 2011 року

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

Використовуючи WEB-сервер редакції інтернет-порталу “Наше слово” (надалі – РЕДАКЦІЇ), ви тим самим висловлюєте свою згоду з нижченаведеними умовами. У разі незгоди з даними умовами, будь ласка, пам’ятайте, що ви не маєте права користуватися даним сайтом.

Авторські права на оприлюднені на веб-сторінках матеріали захищені чинним законодавством. Усі права, у тому числі прямо не зазначені нижче, захищені. Відтворення, передача, розповсюдження чи зберігання частини чи всіх розміщених матеріалів в будь-якій формі заборонені без попереднього письмового дозволу РЕДАКЦІЇ, за винятком випадків, згаданих нижче.

Перегляд веб-сторінок, перенесення їх вмісту на паперові носії дозволені РЕДАКЦІЄЮ лише для особистого користування. Подальше поширення може бути здійснено тільки за наявності гіперпосилання на nslovo.com

Використання даного сайту та інформації, що на ньому міститься, дозволене виключно в особистих, некомерційних цілях.

Даний сайт і матеріали, що розміщені на ньому, не є копією офіційно зареєстрованої газети “Наше слово”.

Розміщені на веб-сторінках матеріали надаються на існуючих умовах і в наявній формі.

РЕДАКЦІЯ не гарантує, що веб-сторінки будуть доступні постійно і вільні від помилок. РЕДАКЦІЯ залишає за собою право в будь-який час змінювати зміст інформації на веб-сторінках та припиняти доступ до них.

РЕДАКЦІЯ не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, фактичні чи побічні збитки, упущену вигоду, тимчасове припинення діяльності, що виникло в результаті використання або неможливості користування даною послугою, у тому числі і у випадку, коли РЕДАКЦІЯ була поінформована про можливість таких збитків.

РЕДАКЦІЯ може розмістити на своїх веб-сторінках посилання на інші сайти мережі інтернет, які належать або обслуговуються третіми особами. При переході на такі сайти третіх осіб ви повинні ознайомитися та погодитися з правилами користування даними сайтами до використання наявних на них матеріалів.

Цим ви також підтверджуєте свою згоду з тим, що РЕДАКЦІЯ не контролює зміст таких сайтів і не несе будь-якої відповідальності за зміст матеріалів, створених і опублікованих на вказаних сайтах третіх осіб. Крім того, посилання на сайт, що не належить РЕДАКЦІЇ, не означає, що РЕДАКЦІЯ підтримує даний сайт або продукцію чи послуги, зазначені на ньому.

Направляючи матеріали на будь-який з наших серверів, наприклад, електронною поштою чи через веб-сторінки, ви підтверджуєте, що матеріал не міститиме жодного положення незаконного характеру чи іншим чином непридатного для публікації; перед відправкою будь-яких матеріалів ви повинні докласти розумних зусиль для виявлення і видалення вірусів, інших програм, що знищують інформацію чи завдають технічної шкоди веб-ресурсу; ви володієте всіма правами на матеріали та маєте необмежене право надати їх нам і РЕДАКЦІЯ може публікувати матеріали, не беручи тим самим на себе матеріальної або іншої відповідальності; ви зобов’язуєтеся не пред’являти до РЕДАКЦІЇ позовів стосовно наданих Вами матеріалів, і гарантуєте РЕДАКЦІЇ відшкодування збитків у випадку, якщо треті особи пред’являть позов до РЕДАКЦІЇ у зв’язку з представленими вами матеріалами.

РЕДАКЦІЯ не здійснює і не може здійснювати перевірку інформації, розміщеної користувачами на сайтах домену nslovo.com, і не несе відповідальності за зміст такої інформації. РЕДАКЦІЯ має право у будь-який час на свій розсуд видалити розміщену користувачами інформацію.

Під термінами «інформація користувачів» та «матеріали користувачів» мається на увазі у тому числі й коментарі користувачів до інформації, розміщеної на даному веб-ресурсі.

Надання вам доступу до цього сайту не повинно розглядатися як непряме, обмежене чи інше надання вам будь-якої ліцензії або права користування торговими знаками, розміщеними на сайті, без попереднього письмового дозволу РЕДАКЦІЇ або третьої особи, що є власником торгового знаку.