Доходить до кінця найхолодніша і, водночас, найсвятковіша пора року – зима. Вона подарувала нам не просто приємний білий сніжок, а і справжній мороз, проте кульмінація зими ще попереду: це, звісно, “IV Зимова Студреспубліка” (8-11 березня 2012р., Карпати). Цього року темою вже традиційної найбльшої інтелектуальної події зими стане “Республіка як вихід з кризи державотворення”.

Візьми участь у конкурсному відборі!

Цільова аудиторія: учасники Студреспубліки (чи інших республіканських проектів) будь-якого з років, активні люди, депутати різних рівнів, підприємці, викладачі вишів, громадські діячі, молодь, студентство.

Програма проекту передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 3-х повних діб за участю близько 80 осіб.

Особливості! В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту “повного занурення”, що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника без повернення оргвнеска.

Умови участі: Учасники відбираються серед представників цільової аудиторії шляхом конкурсного відбору на основі подання анкети-заявки. До 3 березня на сайті Студреспубліки відбудеться оголошення результатів конкурсу.

Кожен бажаючий матиме можливість за власний кошт залишитися та відпочити на території проведення (поруч із базою – гірськолижний витяг, баня, колиба, спортивні майданчики). Про це додатково та заздалегідь (до 5 березня) треба повідомити організаторів.

Усі деталі – на сайті Студреспубліки.

Джерело: прес-служба Студреспубліки.

Коментарі закриті.