Кравцов27 березня в смт Макошине відбувся звіт селищного голови Валерія Кравцова.

На жаль, найцікавіше для мене залишилося “поза кадром”. Справа в тім, що якість роботи голови не є найважливішим фактором для громади, дійсно важливою є якість самої спільноти, її здатність до самоврядування. Це тільки на перший погляд здається, що голова вічний. Насправді ж досить часто після якісного голови незріла спільнота може обрати набагато гіршого, Мена тому приклад.

Що надійно? Суспільно-політична культура людей – саме вона, і тільки вона, здатна забезпечити послідовне і неухильне покращення справ як в самій територіальній громаді, так і в країні в цілому. Ось чому до того часу, доки на концерти та вистави приходитиме повний зал людей, а на розгляд суспільних проблем вкрай мало, про гарне життя мріяти не варто. Втім, до честі Валерія Кравцова, про важливість позиції громади він неодноразово в тій чи іншій формі казав під час звіту та обговорення. Прошу до перегляду:

У наступній частині зібрання було розглянуто ряд інших питань – про паром та його придбання, заслухано про наміри інвестора, про складання повноважень селищним головою та його подальші наміри.

Ну і на завершення – про “окрасу” селища від райспоживспілки. Може, варто зібрати пайовиків і проголосувати за переведення керівництва Менської райспоживспілки в Макошине до показаного приміщення? А те приміщення, що в Мені, передати школі ім. Шевченка?

Коментарі закриті.