Звіт-громадської-радиВ зв’язку з закінченням терміну повноважень другого складу Громадської ради при Менській райдержадміністрації 9 грудня було проведено заключне засідання, на котрому заслухано та обговорено звіт голови Тетяни Руденко про діяльність Громадської ради.

Говорячи про ті процеси розвитку, котрі відбуваються в Україні, варто зауважити, що ми поступово відходимо від практики всевладдя вождів і вождиків до політики колективного розуму та спільної волі. Стара технологія нехитра – наобіцяв золоті гори, зробив щось привабливе з людської точки зору, і ти вже того чи іншого рівня “начальник народу”. Так робив свого часу Ленін, пам’ятаєте ж: “фабрики робітникам, землю селянам” та іншу локшину на вуха. А потім громадянська війна, голодомори та концтабори. Така сама система управління залишилася у спадок і незалежній Україні. Результат аналогічний.

Значно складніше виробляти та узгоджувати між собою спільне бачення по найважливіших проблемах та реалізовувати його. Але це єдиний шлях, котрий веде до стратегічного успіху. Саме такі тенденції чітко проглядаються в діяльності Менської районної ради та райдержадміністрації, тут прикладів достатньо.

Саме так діяла і Громадська рада при Менській райдержадміністрації, в складі котрої представники не те що різних, а часом просто несумісних світоглядів знаходили спільну мову і виробляли суспільно корисні рішення.

Звісно, зроблено багато, але ще більше роботи попереду, складної і відповідальної роботи Громадській раді наступного, третього формування.
Прошу до перегляду звітного засідання:

Щодо ж другої частини відеозапису, в основі котрої виступ члена Громадської ради Михайла Бурмаки, то вона знята з оприлюднення на його ж прохання. Можливо, це й на краще, можливо, це сприятиме вирішенню піднятої проблеми в менш емоційній і більш конструктивно-раціональній формі.

Коментарі закриті.