Протягом січня–жовтня поточного року на телефонну лінію антикорупційного сервісу «Пульс» від мешканців Чернігівщини надійшло 28 інформаційних повідомлень щодо організації роботи органів ДФС Чернігівської області. Протягом серпня 2016 р. жодного звернення не надходило. Про це повідомили у відділі обслуговування платників Головного управління ДФС у Чернігівській області.
Найбільше дзвінків (46 відсотків) надійшло з повідомленням про технічні проблеми у роботі системи електронного адміністрування ПДВ. Майже 30 відсотків звернень стосувалося роботи органів ДФС, а саме: відшкодування ПДВ та проведення нарахувань в інтегрованій картці платника. З проблемами при реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та поданні звітності в електронному вигляді, звернулося 14 відсотків платників. Найчастіше вони виникали через проблеми з договорами про визнання звітності в електронному вигляді, відсутність платника за місцезнаходженням, а також подання звітності у формі, що не передбачена діючим законодавством. Решта звернень стосувались перевірок суб’єктів господарювання, проведення реорганізації в органах ДФС тощо.
Фахівці органів ДФС невідкладно та уважно розглянули звернення, що надійшли через сервіс «Пульс» та за результатами їх розгляду повідомили заявників про вжиті заходи.
Зазначимо, що телефонна лінія «Пульс» – це один з інструментів боротьби з корупцією. На його телефонний номер (044) 284-00-07 може звернутися будь-який громадянин з питаннями неправомірних дій або бездіяльності працівників органів ДФС, повідомити про корупційні дії з їхнього боку та щодо вирішення інших суперечливих питань.

Коментарі закриті.