Звернення жителів області до Президента вирішуютьсяУ рамках телевізійного проекту «Діалог з країною», який відбувся 22 лютого за участю Президента України Віктора Януковича, Чернігівській обласній державній адміністрації адресовано на розгляд 104 звернення громадян.

За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, найбільше отримано звернень від мешканців Чернігівського, Щорського, Ріпкинського, Бахмацького районів та міста Чернігова. Звернень, адресованих на пряму телефонну лінію, від жителів Менського району на розгляд

не надходило.

Всього у зверненнях до Президента України було порушено 108 питань, переважно щодо соціального захисту (29), охорони здоров’я (19), житла (16), агропромислового комплексу (8) та житлово-комунального господарства (8).

Станом на 25.03.2013 всі звернення розглянуті. Питання, що порушувались у 34 зверненнях, вирішені позитивно.

Зокрема, було вжито заходів щодо своєчасної виплати державних допомог сім’ям з дітьми, що мешкають у Корюківському, Ніжинському, Новгород-Сіверському районах. З даного питання було отримано 6 звернень.

Крім того, одинока багатодітна мати з с. Красне Бахмацького району порушила питання надання їй фінансової допомоги для ведення власного господарства. За сприяння Бахмацької районної державної адміністрації питання було позитивно вирішено.

Шість мешканців області з Корюківського, Новгород-Сіверського, Срібнянського районів та міст Ніжина і Прилук отримали лікування за бюджетні кошти та медичні препарати за пільговими рецептами. Жителі Корюківського району були забезпечені скрапленим газом.

Щодо решти звернень були вжиті визначені чинним законодавством відповідні заходи. Громадянам надані роз’яснення та необхідна інформація.

Разом з тим, доречно буде зазначити, що в переважній більшості випадків порушені громадянами питання до органів влади вищого рівня направляються на розгляд до місцевих органів влади, до компетенції яких належить вирішення проблеми. Тож для швидкого реагування та детального з’ясування суті звернення місцева влада рекомендує першочергово звертатися до керівництва райдержадміністрації, місцевих рад як у ході особистих прийомів, так і письмово.

Коментарі закриті.