4v27121327 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації.

Членів комісії та присутніх було ознайомлено з довідкою обласної державної адміністрації про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, реагування на запити та звернення депутатів усіх рівнів, роботи зі зверненнями громадян та з питань реалізації державної кадрової політики за підсумками 9 місяців 2013 року, в частині роботи із зверненнями громадян.

На розгляд членів комісії за участю заявника було винесено повторне звернення жителя Менського району на Урядову телефонну „гарячу лінію” до державної установи „Урядовий контактний центр” щодо надання матеріальної допомоги.

Наступним питанням, винесеним для вирішення було колективне звернення працівників КП Менської міської ради „Менакомунпослуга” щодо заборгованості з виплати заробітної плати.

За результатами обговорення перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко дав ряд конкретних доручень.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.