30 квітня на Менщині відбудуться перші вибори голови і депутатів об’єднаної територіальної громади. Це – історична подія для усіх нас. Адже тепер будемо самі впорядковувати життя на своїй землі.

Ми  нарешті отримуємо реальні повноваження і фінансові ресурси, щоб розпочати відродження краю, нові можливості для капітальних ремонтів шкіл та лікарень, дитсадків, Будинків культури, доріг. Це дасть поштовх до прокладання газогонів і водогонів, відновлення під’їздів, облаштування вуличного освітлення.
Чернігівщина має успішний досвід об’єднання громад. Економічне зростання засвідчують Кіптівська, Деснянська, Парафіївська, Макіївська об’єднані громади, які першими розпочали децентралізацію. Їхні мешканці переконалися, що здатні власноруч забезпечувати комфорт і добробут свого життя.
Ми вивчаємо такий позитивний досвід і плануємо задіяти його для розвитку своєї громади. Робоча група, до якої увійшли сільські голови Менщини, готує проекти рішень щодо соціально-економічного розвитку нашої території.  Насамперед – підвищення якості медичного обслуговування, вирішення проблемних питань освіти та соціального захисту.
Шановні земляки!
Управління громадою, в яку об’єднались 33 населених пункти, вимагає знань, досвіду і відповідальності. Тут немає місця політиканству. Десятки тисяч людей потребують чесного виваженого керівника, який має стратегічне бачення розвитку краю, добрі справи, незаплямовану репутацію.
Діючий голова районної ради Мисник Олександр Петрович – саме така людина. Голови сіл, які об’єднуються у єдину громаду, одноголосно підтримали його кандидатуру на посаду голови Менської об’єднаної територіальної громади.
Просимо підтримати його на виборах 30 квітня. А разом із ним – добробут, комфортне життя та економічне зростання рідної Менщини!
З повагою, голова робочої групи Асоціації сільських та селищних голів Менської громади, Блистівський  сільський голова Роман Боюн.

Коментарі закриті.