Випускники 1956 року міської школи ім. Т.Г.Шевченка зустрілися через 55 років. Згадали шкільні роки, молодість, перше кохання…

654
Разом через 55 років. Фото Івана ШУЛЬГИ.

До рідного міста і рідної школи з’їхалися люди, усріблені сивиною, поважні і авторитетні з Москви і Санкт-Петербургу, Києва і Чернігова, Пермі і Твері… Ті, хто живе на Менщині, чи не найпершими прийшли, аби зустрітися з однокласниками, розказати про рідне місто, зміни в ньому.

Відомо, що зустрічі цієї чекали всі, хто 55 років тому полишив стіни рідної школи. Прибув 21 випускник, а хто з різних причин не зміг цього зробити, надіслав вітальні телеграми, телефонував.

Колишні однокласники відвідали рідну школу, подивилися відеофільм про зустріч попереднього року. До обеліска Слави, пам’ятних знаків Голодомору і воїнам-афганцям, а також на могили вчителів і однокласників, які відійшли у Вічність, поклали квіти і вшанували їх світлу пам’ять хвилиною скорботи. За упокій померлих відбулася церковна літургія.

А потім за святковим столом згадували юні роки, які назавжди лишилися у пам’яті, шкільні витівки і добрі справи. Не забулося і те, хто кому першу квіточку конвалії подарував. Аж помолодшали всі від приємного спілкування.

Свою вдячність випускники 1956-го висловлюють дирекції рідної школи і центру культури і дозвілля молоді за допомогу, розуміння і приємні дні з незабутньої зустрічі.

Коментарі закриті.