1-го березня в РБК відбулася зустріч з Менської міським головою Федором Фесюном. Зі слів Федора Івановича, в залі зібралося 95 чоловік.

Який сенс цієї зустрічі? Головним чином звіт міського голови за його діяльність протягом 2012 року. Звіт кому? Зазвичай звітують тому, хто є головний. А хто головний в Мені? Коли проводив відповідне опитування, в тому числі цікавився думкою перших керівників району та головних посадовців міськради, то всі посадовці відповіли, що головною в місті є громада. Всі, окрім Федора Івановича.

На думку Федора Івановича в місті головною може бути міська рада, райвідділ внутрішніх справ, лікарня чи «пахан» біля «Корони» (з 46-ї хвилини Ч4 відео). Але не громада, оскільки остання ще «з періоду Риму» делегує свої функції депутатам та міському голові і дивиться, гарно вони виконують ті функції, чи ні (там же, далі).

Ось і виходить, що звітував Федір buy essay college Іванович міській раді, міліції та райлікарні, а громада на це дивилася.

Що змушує Федора Фесюна саме так відноситися до громади? Судячи з усього, прагнення бути не слугою громади, а її керівником. Хто пам’ятає, було колись таке – «керівна та спрямовуюча роль комуністичної партії», в котрій Федір Іванович працював секретарем райкому. Чим закінчилося, відомо.

Як автор цих рядків, так і ряд інших людей вважають докорінно навпаки – головню в місті є громада, і саме вона повинна приймати головні рішення стосовно міських проблем.

І ось тут Федір Іванович дуже жорстко відстоює своє прагнення бути начальником менян. Щоб відбити охоту в автора цього матеріалу прагнення перетворити його, Федора Івановича, з повновладного начальника менян на їх слугу, він почав переводити розмову на приватне життя автора. Що ж, я можу собі дозволити приймати на себе всі брудні методи від Федора Івановича. Але чи зможе їм протистояти пересічний менянин? На те й розрахунок, що ні.

До речі, коли вже вийшли з будинку культури, я поцікавився у Федора Івановича, чи готовий він особисто до втручання в його приватне життя, про котре в Мені розповідають дуже багато цікавого. Чи готовий він до того, щоб його приватне життя, з найскандальнішими його сторонами, стало предметом загального обговорення? Ось тут Федір Іванович втратив над собою контроль і почав сипати погрозами знищити та, розмахуючи перед моїм обличчям кулаком, став притискати до вікон районного будинку культури. На щастя, оклики колег Федора Івановича повернули його до адекватної поведінки. Ось так Федір Іванович реагує на прагнення зробити громаду реальним господарем в місті, ось так, на критику виконання ним його службових обов’язків відповідає втручанням в приватне життя опонентів.

Цікавою є і відповідь Федора Івановича на питання про те, що робить міськрада для того, щоб всі меняни отримувати так як він, по 6000 грн. в місяць, що робить для розвитку економіки міста (з 8-ї хвилини Ч5 відео)? Нічого, почули ми у відповідь, міськрада не може втручатися в приватну діяльність підприємців. Ось так, у вікна до Трегубенка Федір Іванович зазирати може, а в справи підприємців ні! До речі, Федору Івановичу, здається, навіть в голову не прийшло, що підприємцям можна допомагати, а не втручатися в їх справи.

Втім, це моє особисте бачення і розуміння того, що відбулося. Читачам же пропоную переглянути відеоматеріали і самим зробити власні висновки.

Коментарі закриті.